+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel a valašský šenk Ogar v Luhačovicích

Klíčová slova: Hotel a valašský šenk Ogar,ubytování

Datum vloľení do katalogu: 18. ??jna 2012

Popis: OGAR"se nachází na jihovýchodě Moravy na samé hranici chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty, v největších moravských lázních Luhačovice. Hotel nabízí ubytování ve 20ti dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní vanou nebo sprchovým koutem a WC. V pokojích jsou televizory se satelitním přijímačem a telefon. Stravování je zajišteno v nově zrekonstruované restauraci "Valašský šenk".Dopřejte svému tělu, mysli a svým smyslům potěšení v naše wellnes centru, protože každý den bychom měli zažít něco příjemného.Můžete u nás zdarma využít WI-FI připojení a parkování.

Web: www.hotel-ogar-v-luhacovicich.fajn-ubytovani.info

Další související informace

Hotel Europa v Brně

Hotel Europa,ubytování v Brně – Nově zrekonstruovaný Hotel Europa **** se nachází jen 5 minut od historického centra Brna.Můžete se rozhodnout mezi dvěma typy pokojů - Standard a Superior.Každý z pokojů je vybaven vkusným nábytkem a zařízen doplňky dovezenými přímo z Itálie.Všechny pokoje jsou mají klimatizaci a nabízejí připojení k vysokorychlostnímu internetu zdarma. Okna hotelových pokojů směřují na nádvoří se soukromým parkovištěm nebo nad tichou uličku lemovanou stromy před hotelem.Hotel je jen pár kroků od významných památek, restaurací, klubů a jiných bodů Vašich zájmů.

Hotel Staříč v Jeseníku

Hotel Staříč,ubytování v – Hotel Staříč se nachází v okresním městě Jeseník ve Slezsku, v malebném prostředí pohoří Jeseníky Je zde 5 dvoulůžkových pokojů s vlastní koupelnou, toaletou, televizorem se satelitním přenosem a WiFi připojením. Ostatní vybavení pokojů je standardní. K dispozici máme také 1 jednolůžkový pokoj, stejně vybavený. V přízemí hotelu se v současné době nachází nově zrekonstruovaná kavárna a salónekZde Vám nabízíme velmi příjemné posezení. Specializací je italská kuchyně s širokým výběrem pizzy, steaků různých druhů a chutí, zeleninových salátů, italských palačinek, dezertů a dalších chodů.Před objektem budovyvelké je parkoviště pro osobní automobily.

Hotel Jehla ve Žďáru nad Sázavou

Hotel Jehla,ubytování ve Žďáru nad – Hotel Jehla - Žďár nad Sázavou - Nacházíme se uprostřed ČR v jedné z nejčistších a nejzdravějších oblastí. Hotel Jehla nabízí:120 komfortních pokojů pro ubytování s kapacitou až 292 lůžek s nonstop provozem recepce moderní nekuřácká hotelová restaurace s kapacitou 92 míst s českou a mezinárodní kuchyní,přilehlá letní zahrádka s olabsluhou pro 30 osob,internet místnost, připojení WI-FI ve veřejných prostorech hotelu Jehla,parkoviště 200 míst + 2 VIP garáže.

Načítání trvalo 0.0664 sekund.