+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel a valašský šenk Ogar v Luhačovicích

Klíčová slova: Hotel a valašský šenk Ogar,ubytování

Datum vloľení do katalogu: 18. ??jna 2012

Popis: OGAR"se nachází na jihovýchodě Moravy na samé hranici chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty, v největších moravských lázních Luhačovice. Hotel nabízí ubytování ve 20ti dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní vanou nebo sprchovým koutem a WC. V pokojích jsou televizory se satelitním přijímačem a telefon. Stravování je zajišteno v nově zrekonstruované restauraci "Valašský šenk".Dopřejte svému tělu, mysli a svým smyslům potěšení v naše wellnes centru, protože každý den bychom měli zažít něco příjemného.Můžete u nás zdarma využít WI-FI připojení a parkování.

Web: www.hotel-ogar-v-luhacovicich.fajn-ubytovani.info

Další související informace

Hotel Zlatý lev ve Svitavách

Hotel Zlatý lev,ubytování ve – Hotel Zlatý lev se nachází na Pražské ulici přímo v centru Svitav. Hotel má k dispozici jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje nebo apartmá. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem, sociálním zařízením, lednicí a televizorem se satelitním příjmem. Nechybí bezdrátové připojení k internetu.Hotel disponuje restaurací s vyhlášenou kuchyní. Na jídelním lístku hosté najdou speciality české i mezinárodní kuchyně, saláty a skvělé moučníky. Návštěvníkům hotelu jsou tu za příplatek podávány snídaně.

Restaurace a Penzion Parkány v Poličce

Restaurace a Penzion Parkány,ubytování v – Příjemné,ničím nerušené prostředí,umístěné u historického centra v těsné blízkosti městských hradeb.Nabízíme ubytování v běžných i podkrovních útulných pokojích.Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem.Restaurace je součástí penzionu.Možnost posezení i v předzahrádce.K penzionu patří vlastní parkoviště,které je pro hosty penzionu a restaurace zdarma.Po dohodě možný pobyt se psy.V penzionu je možnost uschovat kola. .

hotel Beatrice v Prušánkách

hotel Beatrice,ubytování v Prušánkách – Hotel Beatrice, který je prvním pasivním hotelem v České republice a napomáhá tak chránit životní prostředí, poskytuje ubytování ve 25 účelně zařízených jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s celkovou kapacitou 75 lůžek je přímo projen s Vinnými sklepy U Jeňoura, kde garantujeme originální domácí gastronomii. 100% masných a uzenářských výrobků pochází z naší udírny a kuchyně. WiFi připojení, konferenční sál s dataprojekcí a ozvučením pro konání nejrůznějších akcí, bezbariérový přístup a pokoj uzpůsobený pro vozíčkáře, letní koupání v hotelovém bazénu, přívětivý personál .

Načítání trvalo 2.9231 sekund.