+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Adam ve Špindlerově Mlýně

Klíčová slova: Hotel Adam,ubytování ve Špindlerově

Datum vloľení do katalogu: 20. z??? 2012

Popis: Hotel Adam ve Špindlerově Mlýně je kompletně zrekonstruovaný hotel, který se nachází necelé 2 km od centra horského střediska Špindlerův Mlýn, v nejkrásnějším údolí v Krkonoších - v údolí Svatého Petra, Hotel Adam disponuje 34 dvoulůžkovými, třílůžkovými a čtyřlůžkovými pokoji, 7 apartmány a 5 pokoji De-Lux. V každém z pokojů hotelu naleznete vlastní sociální zařízení, fén, televizi se satelitním příjmem, bezdrátové připojení k internetu, minibar a trezor.Přímo v hotelunaleznete moderně zařízenou restauraci s barem a dětským koutkem,Relaxační centrum hotelu Adam s masážemi, whirlpool, prostornou saunou a parní lázní láká k odpočinku a relaxaci po celodenních aktivitách.

Web: www.hotel-adam-ve-spindlerove-mlyne.ubytovani-cz-hotel.com

Další související informace

Pension Moravěnka ve Špindlerově Mlýně

Pension Moravěnka,ubytování ve Špindlerově – Penzion Moravěnka se nachází v údolí Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. Od centra města je penzion vzdálen cca 10 - 15 minut procházkové chůze.Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením a televizí se satelitním příjmem. Je zde možnost připojení k internetu. Kapacita penzionu je celkem 32 lůžek v 11 pokojích. Kouření je v penzionu zakázáno. Penzion nabízí ubytovaným hostům k dispozici snídárnu a restauraci. Snídaně jsou podávány bufetovou formou a jsou již zahrnuty v ceně.Penzion nabízí parkování přímo u penzionu.Parkovné je 50,- Kč / den.

Eurovíkend Londýn

eurovíkend londýn – Eurovíkend v Londýně, v hlavním městě Spojeného království Velké Británie a Severního Irska je bohatý na objevování kosmopolitního města plného pozoruhodných míst. V rámci eurovíkendu Londýn nabízí návštěvu Buckinghamského paláce, muzea, Tower Bridge či krásné parky.

Hotel Esprit ve Špindlerově Mlýně

Hotel Esprit,ubytování ve Špindlerově – Hotel Esprit se nachází ve Špindlerově Mlýně na konci údolí Svatého Petra, 2 km od centra města Špindlerův Mlýn.Hotel nabízí k ubytování 67 pokojů různých typů a velikostí, které jsou umístěné v samostatných hotelových budovách Kaménka a Stráž několik kroků od hlavní budovy. Pokoje jsou vybaveny moderním sociálním zařízením s toaletou a sprchovým koutem, televizí se satelitním příjmem a telefonem. . Největší apartmán má vlastní bar. Některé apartmány jsou vybaveny kuchyňkou, kterou ocení zejména rodiny s malými dětmi. Hotel nabízí stravování v hotelové restauraci a baru. Snídaně jsou podávány formou bufetu, oběd výběrem z jídelního lístku, večeře výběr z menu nebo z jídelního lístku.Ubytování se stravováním, internetové připojení je samozřejmostí.

Načítání trvalo 0.1001 sekund.