+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Adeba

Klíčová slova: hotel adeba, adeba, praha, ubytování praha, ubyto

E-mail: adeba@hotel.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. listopadu 2010

Popis: Hotel Adeba *** Vám nabízí kvalitní a levné ubytování v Praze. Ideální poloha hotelu v Karlíně, 3 minuty metrem B do centa. Online obsazenost a možnost okamžité rezervace ubytování v Praze. Hotel Adeba - Vaše komfortní ubytování v Praze.

Web: www.hotel-adeba.cz

Další související informace

Levné letenky San Francisco

letenky, letenka, San, Francisco, Praha, ubytování – San Francisco je 4. nejlidnatějším městem státu Kalifornie a 14. nejlidnatější město Spojených států. Je také vyhledávaným cílem turistů díky velkému množství zajímavostí a památek. Samotné centrum San Francisca je velice zajímavé a můžete zde navštívit spoustu moderních hezkých budov. Kupte si u nás tedy letenky San Francisco a leťte se tam podívat. Své cesty rozhodně nebudete litovat. Letadlo vám navíc může na takto dlouhé cestě nabídnout mnoho výhod.

Levné letenky Toronto

letenky, letenky, Toronto, Praha, ubytování – Toronto je nejlidnatější město v Kanadě a provinciálním hlavním městem Ontaria. Je umístěné v jižním Ontariu na severozápadním břehu jezera Ontario. Jako hlavní město pro kanadskou ekonomiku, Toronto je považované za globální město a je jednim z několika špičkových finančních center na světě. Okolo Toronta se navíc rozkládá velice hezká a zajímavá příroda Kanady, která vás dost možná uchvátí. Kupte si u nás tedy letenky Toronto a rozhodně nebudete litovat.

Hotel Constans Praha 1

hotel praha, hotel praha 1, praha 1 ubytování – Vynikající poloha! Hotel v historickém centru Prahy. Hotel Constans Praha 1 nabízí 31 luxusních pokojů s nadstandartním vybavením, teplé a studené snídaně, parkování v garážích, WiFi připojení k internetu, konferenční místnost včetně techniky, lobby bar s pestrou nabídkou nápojů, restauraci s 45 místy a mnoho dalšího! Hotel je v blízkosti Malé Strany přibližně 5 minut od Malostranského náměstí, odkud je mnoho možných tras pro objevování krás romantické Prahy. Dostupnost MHD je samozřejmostí.

Načítání trvalo 0.0846 sekund.