+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Adonis v Bratislave

Klíčová slova: Hotel Adonis ,ubytovanie

Datum vloľení do katalogu: 23. ?nora 2012

Popis: Hotel Adonis poskytuje ubytovanie v 15 jednolôžkových, 20 dvojlôžkových izbách, 3 trojlôžkových izbách a 2 apartmánoch. Všetky izby majú vlastné kúpeľňu, WC, TV / SAT, rádio, telefón. K dispozícii je zdarma internet v hotelovej hale.V prízemí hotela Adonis v Bratislave sa nachádza zrekonštruovaná reštaurácia Maranello, kde si môžete pochutnať na vynikajúcej talianskej kuchyni.

Web: www.hotel-adonis-v-bratislave.sk-ubytovani.com

Další související informace

Penzión River v Bardejove

Penzión RIVER,ubytovanie – Penzion River se nachází v tichém prostředí na břehu řeky Topľa poblíž centra města Bardejov.Penzion River vám nabízí ubytování v dvou a tří lůžkových pokojích.Pokoje penzionu River jsou vybaveny WC, sprchou a TV.Můžete využít restauraci, kavárnu a salonek. Restaurace penzionu Riveer vám nabízí denní menu, donášku obědů přímo na pokoje.

Hotel Slavoj ve Velkých Popovicích

Hotel Slavoj,ubytování ve Velkých – Hotel Slavoj se nachází nedaleko Prahy v překrásné přírodě mezi lesy a rybníky v městečku Velké Popovice, které je proslulé zejména výrobou známého piva Velkopopovický Kozel. Požadavky našich hostů jistě uspokojí nabídka útulně zařízených pokojů a apartmánů různých velikostí s celkovou kapacitou 54 osob. Konferenční sál s moderní technikou splňuje náročné požadavky a je vhodný pro konání firemních prezentací, přednášek či školení.

Načítání trvalo 0.0781 sekund.