+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Adria ubytování Příchovice

Klíčová slova:

E-mail: Hotel-Korenov-Adria@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 14. ??jna 2008

Popis: Hotel má 15 dvou až čtyřlůžkových pokojů s vlastní sprchou, WC a televizí se satelitním příjmem. Kapacita ubytovacího zařízení je 40 lůžek. Ceny v ceníku jsou za pokoj včetně snídaně a rekreačního poplatku.

Web: www.hotel-adria.cs-ubytovani.eu/Prichovice.htm

Další související informace

MIJO-STAV stavby s.r.o.

Rekonstrukce bytovych domu Revitalizace bytovych – Společnost MIJO-STAV stavby s.r.o. nabízí služby v oblasti komplexní revitalizace bytových domů, zateplení obvodového pláště a další. Nabízíme také poradenství v oblasti financování rekonstrukcí a dotací Zelená úsporám.

Jak se stát milionářem do

webinář, webináře, školení, jak vydělat peníze – Láká vás představa stálého finančního zabezpečení? Chcete se dozvědět více o novém způsobu elektronického online obchodování? Na našich stránkách naleznete přihlášku na webinář, kde v klidu ze svého domova můžete sledovat naši online prezentaci na svém PC. Ukážeme vám, jak toho lze jednoduchým, sofistikovaným způsobem dosáhnout.

SKANTAK s.r.o

lehké střešní krytiny, okapové systémy – Vyrábíme a prodáváme lehké plechové střešní krytiny ve tvaru tašek pro střechy. Dále okapy, okapové systémy a trapézové plechy švédské firmy Plannja. Střešní krytina je vhodná jako lehká střecha pro rodinné domy, průmyslové stavby i lehké přístavky.

Načítání trvalo 1.5154 sekund.