+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Adria ubytování Příchovice

Klíčová slova:

E-mail: Hotel-Korenov-Adria@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 14. ??jna 2008

Popis: Hotel má 15 dvou až čtyřlůžkových pokojů s vlastní sprchou, WC a televizí se satelitním příjmem. Kapacita ubytovacího zařízení je 40 lůžek. Ceny v ceníku jsou za pokoj včetně snídaně a rekreačního poplatku.

Web: www.hotel-adria.cs-ubytovani.eu/Prichovice.htm

Další související informace

E Cigareta

E Cigareta, Cigarety, Elektronická cigareta, – Informační blog který pojednává k tématu cigarety. Najdete zde historii cigaret, tabáku a také více informací k novému trendu kterým je elektronická cigareta. Dnešní E cigareta je původem z číny ovšem patent vůbec první E cigarety byl vyroben už dříve. Více info najdete na mém blogu.

Gynekologie Marjánka

gynekologie Praha, gynekologie Praha 6, gynekolog – Přejete si přítomnost lékaře při gynekologických zákrocích ? Gynekologie Marjánka Vám tuto službu umožní zrovna tak jako mnoho dalších včetně : komplexní gynekologická péče, vyšetření jednorázovými gynekologickými sterilními zrcadly, ultrazvukového vyšetření + ultrazvukového vyšetření prsou ( na toto vyšetření nepotřebujete žádné doporučení, stačí se jen objednat v ordinaci, či u sestřičky ), těhotenské poradny, očkování proti HPV, antikoncepční a těhotenské poradny, telefonické konzultace..

Načítání trvalo 0.0690 sekund.