+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Alabama v Býkvi

Klíčová slova: Hotel Alabama,ubytování v Býkvi ,ubytovani,Býkev,

Datum vloľení do katalogu: 17. ??jna 2012

Popis: Hotel Alabama se nachází v Býkvi. Ubytovací, restaurační a zábavní komplex Alabama a Johnny bar najdete při příjezdu od Prahy a Mladé Boleslavi.Hotel nabízí ubytování o kapacitě 35 lůžek. Pokoje jsou převážně 2-3lůžkovét. Všechny pokoje mají sprchu, WC, TV, bezdrátový internet WiFi. Hotel Alabama nabízí stravování ve stylové restauraci s výbornou steakovou kuchyní.Ke komplexu patří i pivnice v country stylu. K hotelu a restauraci patří i minilázně, kde je k dispozici sauna.Pro vaše volné chvíle najdete v areálu bowling, petang, venkovní šachy, ruské kuželky, půjčovnu kol, šipky, stolní fotbal a páteční a sobotní diskotéku.

Web: www.hotel-alabama-v-bykvi.ubytovani-cz-hotel.com

Další související informace

Hotel Villa Rosse v Abertamech

Hotel Villa Rosse,ubytování v – Pokud chcete prožít dovolenou v naprostém klidu a daleko od starostí, tak navštivte rodinný hotel Villa Rosse v Krušných horách-Abertamech(Boží Dar), který má ideální pozici pro letní i zimní dovolenou-parkoviště je na uzavřeném pozemku hotelu zdarma.Nabízíme 5x3 a 1x5 lůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a TV/SAT, dále je zde pro Vás útulná restaurace s domácí kuchyní, zajištujeme rodinné i firemní akce (konferenční prostory pro 20 osob). Vaše dětičky tu mají připravenou dětskou postýlku a židličku. Je zde i společenská místnost. V ceně ubytování je i bohatá snídaně částečně formou švédského stolu .

Hotel GARNI v Českých Budějovicích

Hotel GARNI,ubytování v Českých – Tříhvězdičkový hotel GARNI se nachází 5 minut pěší chůze od centra města.Ubytování je nabízeno v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, některé pokoje jsou vybavené televizorem. Hotel disponuje celkovou kapacitou 83 lůžek. Ke klidu hostů jistě přispěje uzavřené parkoviště a uzamykatelná místnost pro úschovu kol.Hotel Garni nabízí možnost připojení k internetu na recepci a na pokojích, možnost pronájmu školících místností, 24-hodinovou recepčí službu

Načítání trvalo 3.5855 sekund.