+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Alabama v Býkvi

Klíčová slova: Hotel Alabama,ubytování v Býkvi ,ubytovani,Býkev,

Datum vloľení do katalogu: 17. ??jna 2012

Popis: Hotel Alabama se nachází v Býkvi. Ubytovací, restaurační a zábavní komplex Alabama a Johnny bar najdete při příjezdu od Prahy a Mladé Boleslavi.Hotel nabízí ubytování o kapacitě 35 lůžek. Pokoje jsou převážně 2-3lůžkovét. Všechny pokoje mají sprchu, WC, TV, bezdrátový internet WiFi. Hotel Alabama nabízí stravování ve stylové restauraci s výbornou steakovou kuchyní.Ke komplexu patří i pivnice v country stylu. K hotelu a restauraci patří i minilázně, kde je k dispozici sauna.Pro vaše volné chvíle najdete v areálu bowling, petang, venkovní šachy, ruské kuželky, půjčovnu kol, šipky, stolní fotbal a páteční a sobotní diskotéku.

Web: www.hotel-alabama-v-bykvi.ubytovani-cz-hotel.com

Další související informace

Hotel Brno

hotel brno, hotel v brne, ubytovani brno – Portál brněnských hotelů pro zvýšení návštěvnosti hotelu Portál brněnských hotelů pro zvýšení návštěvnosti hotelu Portál brněnských hotelů pro zvýšení návštěvnosti hotelu Portál brněnských hotelů pro zvýšení návštěvnosti hotelu

Garni & Apartman hotel Albatros v Přední Výtoni

Garni & Apartman hotel Albatros ,ubytování v – Hotel se nachází přímo na břehu Lipenské přehrady.Hotel nabízí ubytování se snídaní ve dvoulůžkových pokojích,pokojích typu suit a apartmánech pro čtyři až šest osob. Hotel Albatros*** je nově otevřený garni hotel, který se nachází v obci Přední Výtoň uprostřed panenské přírody Šumavy.Tato lokalita nabízí plno krásných míst pro turistiku, cykloturistiku, inline bruslení, vodní sporty a v zimě je díky blízkosti Skiareálu Lipno a Skiareálu Hochficht vyhledávaným lyžařským střediskem.

Hotel Koníček v Uherském Hradišti

Hotel Koníček,ubytování v Uherském Hradišti – Současná podoba Hotelu a restaurace Koníček si zachovává proporci místního tradičního stavebního pojetí architektury. Hotel Koníček nabízí svým zákazníkům komfortní ubytování ve 22 dvojlůžkových pokojích s možností přistýlek. Parkování na hotelovém parkovišti je zdarma. Recepce non-stop.

Načítání trvalo 0.0760 sekund.