+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Alabama v Býkvi

Klíčová slova: Hotel Alabama,ubytování v Býkvi ,ubytovani,Býkev,

Datum vloľení do katalogu: 17. ??jna 2012

Popis: Hotel Alabama se nachází v Býkvi. Ubytovací, restaurační a zábavní komplex Alabama a Johnny bar najdete při příjezdu od Prahy a Mladé Boleslavi.Hotel nabízí ubytování o kapacitě 35 lůžek. Pokoje jsou převážně 2-3lůžkovét. Všechny pokoje mají sprchu, WC, TV, bezdrátový internet WiFi. Hotel Alabama nabízí stravování ve stylové restauraci s výbornou steakovou kuchyní.Ke komplexu patří i pivnice v country stylu. K hotelu a restauraci patří i minilázně, kde je k dispozici sauna.Pro vaše volné chvíle najdete v areálu bowling, petang, venkovní šachy, ruské kuželky, půjčovnu kol, šipky, stolní fotbal a páteční a sobotní diskotéku.

Web: www.hotel-alabama-v-bykvi.ubytovani-cz-hotel.com

Další související informace

Best Western Hotel Panorama v Plzni

BEST WESTERN HOTEL PANORAMA,ubytování v – Best Western Hotel Panorama Plzeń se nachází nedaleko centra města Plzně, v klidném prostředí rezidentní čtvrti, přímo vedle jezírka a parku Košutka. Panorama Hotel v Plzni nabízí komfortní ubytování v 1–2 lůžkových pokojích a také v apartmá. Hotel má celkovou kapacitu 50 osob. Předností hotelu je klidná lokalita, rodinná atmosféra, dostatečné parkovací prostory, které hotel pro své hosty nabízí zdarma.

Hotel Elko v Náchodě

Hotel Elko ,ubytování v – Nově postavený hotel Elko ubytování Náchod je umístěn v překrásné lokalitě náchodského regionu na hranicích s Polskem. Hotel Elko Ubytování Náchod vybavení:Apartmán, jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, WC, televizí, satelitem a telefonem. Elko Ubytování Náchod Restaurace :Restaurace a salonek je také vhodný pro pořádání různých školení, svateb, jubilejních oslav a firemních večírků. V letních měsících je příjemné posezení v zahradní restauraci.

Hotel Macocha v Blansku

Hotel Macocha,ubytování v – Hotel se nachází 1 km od centra města Blansko na příjezdu od Brna. K ubytování v hotelu jsou dostupné jednolůžkové, dvoulůžkové a čtyřlůžkové pokoje. Pro skupiny 4-6 osob je k dipozici apartmán. Ve vybavení hotelu Macocha u každého pokoje najdete vlastní sociální zařízení, televizi se satelitním příjmem a plně vybavený kuchyňský kout s lednicí.V hotelu Macocha v Blansku se podávají pouze snídaně, ale vzhledem k tomu, že na každém z pokojů se nachází plně vybavená kuchyně, předpokládá se, že ostatní stravování si zajistí hosté sami. Pokud přece jen dáváte přednost hotové stravě, necelé 3 km se nachází město Blansko, kde o restaurace a stravovací zařízení není nouze.Pro hosty je k dispozici uzamčené hotelové parkoviště.

Načítání trvalo 2.8075 sekund.