+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Albatros Active v Prachaticích

Klíčová slova: Prachatice, hotel, Albatros Active, ubytování,

Datum vloľení do katalogu: 10. b?ezna 2012

Popis: Hotel Albatros Active se nachází v blízkosti centra města Prachatice. Hotel disponuje 26 reprezentativně a útulně vybavenými pokoji, restaurací s kapacitou 100 osob a nabídkou širokého spektra dalších služeb. Hotel se nachází u centra města, v těsné blízkosti Sportovního areálu a fotbalového hřiště Tatran Prachatice

Web: www.hotel-albatros-active-v-prachaticich.rezervace-ubytovani.net

Další související informace

Penzion Pod Lanovkou v Jáchymově

penzion, ubytování, penzion Pod Lanovkou, – Areál rekreace a sportu POD LANOVKOU je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, firemní akce, školy v přírodě, svatby a oslavy. Areál leží po cestě k lanovce na vrchol Klínovce uprostřed krásné přírody. Kromě penzionu k dispozici i ubytování v chatkách, restaurace s venkovní zahrádkou a grilem. Kurt na tenis nebo nohejbal s umělým povrchem, basketbalové hřiště, hřiště na volejbal a minigolf, venkovní šachy, stolní tenis, šipky, petanque, servis kol a další.

Hotel U Hradu v Mladé Boleslavi

hotel, U Hradu, Mladá Boleslav, Ubytování, – Hotel U Hradu, který se nachází v Mladé Boleslavi je tím pravým místem pro ty, kteří mají rádi historické části měst. I přes to, že je Mladá Boleslav především průmyslovým městem, tak skýtá mnoho možností, jak si zde můžete příjemně užít dovolenou.

Načítání trvalo 0.0584 sekund.