+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Albellus v Brně

Klíčová slova: Hotel Albellus ,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 16. kv?tna 2012

Popis: Hotel ALBELLUS v Brně se nachází nedaleko centra města, v klidné části, nabízí ubytování se snídaní, připojení na WiFi, parkoviště v uzavřeném areálu, monitorované kamerovým systémem. Předností hotelu je především nekuřácké prostředí, vybavení pokojů luxusními matracemi, které splňují nevyšší kritéria pro zdravý spánek, konferenční/seminární místnost s možností technického vybavení, bezbariérový přístup, včetně pokoje pro tělesně postižené.

Web: www.hotel-albellus-v-brne.rezervace-ubytovani.net

Další související informace

Hotel Kozák v Brně

Hotel Kozák ,ubytování v Brně – Hotel se nachází v Brně v městské části Žabovřesky nedaleko Výstavišrě ve směru na Brněnskou přehradu.Hotel Kozák, který byl původně jako zájezdní hostinec vznikl v roce 1904, v roce 1913 byl po požáru znovu postaven. V roce 1991 byl vrácen původním majitelům jako 1.soukromý hotel v Brně.Nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových nově a citlivě zrekonstruovaných pokojích s vlastním příslušenstvím. V hotelu je možné využít služeb restaurace, baru a letní terasy. Pro hosty je připraveno parkoviště. Dále hotel nabízí k využití 1 salonek a velký sál s lobby.

Hotel Aplaus v Litomyšli

Hotel Aplaus ,ubytování v – Hotel nabízí luxusní ubytování, prostory pro firemní akce, školení, recepce, rauty, catering a další gastronomické a ubytovací služby v centru Litomyšle (zámek - památka UNESCO, Smetanova Litomyšl).Ke čtyřhvězdičkovému standardu patří také pestrá nabídka hotelových služeb, včetně pokojového servisu, praní oděvů či možnosti využití hotelového wellness centra. Parkování před hotelem nebo u Klášterních zahrad na ulici Zámecká.Hotel Aplaus je nekuřácký, bezbariérový a možnost variantního propojení pokojů uvítají především rodiče s dětmi.

Hotel Dolte v Sobotíně

Hotel Dolte ,ubytování v Sobotíně – Náš hotel Dolte je situován v blízkosti lyžařského areálu Kouty v klidném prostředí obce Sobotín. Samotný hotel poskytuje ubytování v různých kategoriích dle Vašeho přání od pokojů nadstandardních až po turistické. Preferujeme poctivou domácí kuchyni a rádi vyhovíme i těm, kteří potřebují individuální formu stravování. Samozřejmostí je i možnost ubytování Vašich čtyřnohých mazlíčků spolu s Vámi !!!Pro chvíle odpočinku nabízíme hostům možnost využití sauny nebo sportovní a rekondiční masáže. Pár kroků od hotelu je k dispozici tělocvična vyhovující nejvyšším nárokům sportovně založených rekreantů a sportovních oddílů.

Načítání trvalo 2.5805 sekund.