+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Albellus v Brně

Klíčová slova: Hotel Albellus ,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 16. kv?tna 2012

Popis: Hotel ALBELLUS v Brně se nachází nedaleko centra města, v klidné části, nabízí ubytování se snídaní, připojení na WiFi, parkoviště v uzavřeném areálu, monitorované kamerovým systémem. Předností hotelu je především nekuřácké prostředí, vybavení pokojů luxusními matracemi, které splňují nevyšší kritéria pro zdravý spánek, konferenční/seminární místnost s možností technického vybavení, bezbariérový přístup, včetně pokoje pro tělesně postižené.

Web: www.hotel-albellus-v-brne.rezervace-ubytovani.net

Další související informace

Hotel Galerie Třeboň v Třeboni

Hotel Galerie Třeboň ,ubytování v – Hotel Galerie Třeboň.Empírový dům, ve kterém najdete náš hotel Galerie Třeboň stojí v malebném centru města Třeboně v klidné Rožmberské ulici. V našem hotelu pro Vás máme k dispozici 12 pokojů s ubytovací kapacitou pro 30 hostů. Všechny pokoje mají vlastní sociální zázemí, telefon a satelitní TV. Budete-li si přát, zapůjčíme Vám na pokoj DVD nebo videopřehrávač. Samozřejmostí hotelu je restaurace a bar. Nedílnou součástí našich služeb je ochotný a laskavý personál.Těšíme se na Vaši návštěvu .

Hotel Dolte v Sobotíně

Hotel Dolte ,ubytování v Sobotíně – Náš hotel Dolte je situován v blízkosti lyžařského areálu Kouty v klidném prostředí obce Sobotín. Samotný hotel poskytuje ubytování v různých kategoriích dle Vašeho přání od pokojů nadstandardních až po turistické. Preferujeme poctivou domácí kuchyni a rádi vyhovíme i těm, kteří potřebují individuální formu stravování. Samozřejmostí je i možnost ubytování Vašich čtyřnohých mazlíčků spolu s Vámi !!!Pro chvíle odpočinku nabízíme hostům možnost využití sauny nebo sportovní a rekondiční masáže. Pár kroků od hotelu je k dispozici tělocvična vyhovující nejvyšším nárokům sportovně založených rekreantů a sportovních oddílů.

Načítání trvalo 2.8064 sekund.