+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Alessandria v Hradci Králové

Klíčová slova: Hotel Alessandria,ubytování v Hradci

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervna 2012

Popis: Hotel Alessandria*** se nachází na Slezském Předměstí města Hradce Králové a nabízí moderní a klidné ubytování. Hotel Alessandria nabízí moderní a klidné ubytování. Zajišťuje vysokou úroveň všech služeb za za výhodné ceny. K ubytování najdete jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje, apartmány i bezbariérový pokoj.Hotel nabízí výlety za kulturou a historií, jízdu na koni, vyhlídkové lety. Nedaleko hotelu je sauna, bowling, tenisové kurty, squash, krytý bazén. .Směnárna, kadeřnictví, kosmetika, , catering.Možnost parkování před hotelem (parkoviště je nehlídané).

Web: www.hotel-alessandria-v-hradci-kralove.top-ubytovani.com

Další související informace

Hotel Na BAŠTĚ v Jablonci nad Nisou

Hotel Na BAŠTĚ,ubytování v Jablonci nad – Ubytování hotelového typu v centru Jablonce nad Nisou.Ubytování v jedno až třílůžkových pokojích nebo apartmánech .Vlastní sociální zařízení buďto sprchový kout a WC nebo vana a WC.- Pokoje jsou rozděleny na standardní a nadstandardní (koupelna ; WC ; telefon a lepší vybavení nábytkem).Wifi připojení k internetu je k dispozici v celém hotelu.Na všech pokojích je televize se satelitním příjmem.vování v hotelové restauraci (polopenze nebo plná penze) .Vlastní hotelové parkoviště pro ubytované hosty i hosty restaurace.

Pension Mencl v Chřibské

Pension Mencl ,ubytování v – Ubytování nabízá penzion Mencl v příjemném domácím prostředí a turisticky atraktivní oblasti na rozhraní Lužických hor a národního parku České Švýcarsko.Rodinný pension je dvoupatrová budova s dvanácti 1-4 lůžkovými pokoji. Pension je nekuřácký, pro kuřáky místo vyhrazeno. K parkování je určena plocha v uzamčeném areálu.Restaurace se nachází přímo v pensionu.

Stadion v Hradci Králové

Stadion,ubytování v Hradci – Hotel Stadion se nachází v Hradci Králové v komplexu Zimního stadionu, nedaleko historického centra a městských sadů.Hotel Vám nabízí pohodlné ubytování s celkovou kapacitou 72 lůžek.Hotel je využíván sportovci, účastníky akcí, turisty i pracovníky, kteří hledají ubytování v Hradci Králové s možností parkování. V hotelu je bezplatný přístup na internet přes WiFi a v okolí hotelu možnost celodenního stravování. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně.

Načítání trvalo 0.2895 sekund.