+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Alexander ve Stříbře

Klíčová slova: Hotel Alexander,ubytování ve

Datum vloľení do katalogu: 10. kv?tna 2012

Popis: Hotel Alexander se nachází na strategickém místě přímo v srdci města Stříbro. Je ideálním výchozím bodem pro výlety do přírody a za památkami. Doporučujeme návštěvu například Hracholuské přehrady, kláštera Teplá, Kladrub, golfového hřiště Alfrédov, světoznámého Plzeňského pivovaru a pro aktivní dovolenou rozsáhlou síť cyklostezek. Hotel Vám nabízí s celkovou kapacitou 51 lůžek v současné době 24 pokojů, z toho převážnou část tvoří dvoulůžkové pokoje, dále třílůžkové pokoje a bezbariérový dvoj-pokoj. Nabízíme možnost rezervace a využití parkovacího místa v uzamčeném dvoře hotelu Alexander za poplatek 250,- Kč / noc.

Web: www.hotel-alexander-ve-stribre.top-ubytovani.com

Další související informace

GOLF HOTEL AUSTERLITZ ve Slavkově u Brna

GOLF HOTEL AUSTERLITZ,ubytování ve Slavkově u – Golf Hotel Austerlitz se nachází necelých 24 km od Brna, v sousedství Slavkovského zámku.Je situován přímo v golfovém areálu, které tvoří 18-ti jamkové hřiště ve stylu skotského typu-links .Hotel nabízí celoroční ubytování v šesti samostatných bungalovech o celkové kapacitě 60 osob. V každém bungalovu se nachází šest dvoulůžkových pokojů, . Pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV set, bezplatnou wifi a menší terasu. Součástí hotelu jsou také tři apartmány, které tvoří dvě samostatné místnosti, sociální zařízení, TV set, bezplatná wifi, kuchyňský kout a menší terasa. Všechny pokoje jsou nekuřácké a parkovací místa jsou v bezprostřední blízkosti hotelu.

Hotel Villa Mayer II. ve Stránčicích

Hotel Villa Mayer II. ,ubytování ve – Malý rodinný Hotel Villa Mayer v klidném prostředí jihovýchodního okraje Prahy Vás přivítá s otevřenou náručí.Nabízíme ubytování v šesti pokojích a apartmánech různých velikostí s vlastní koupelnou a sociálním zařízením. K Vaší spokojenosti slouží též hotelová sauna. Odvoz z letiště či pražských nádraží je zahrnut v ceně za ubytování.V přízemí hotelu se nachází italská restaurace La Strada s barovým pultem a 50 místy u stolů. Tradiční česká jídla zde sice nenajdete, ale pokud si vyberete z pestré nabídky italských specialit.Z turisticky atraktivních cílu by bylo chybou nezmínit např. zámek Konopiště.

Hotel Kateřina ve Znojmě

Hotel Kateřina,ubytování ve – Útulné ubytování v klidné části centra města Znojmo. Krásné okolí s výhledem na řeku Dyji a Gránické údolí.V našem hotelu si můžete vybírat z 8 pokojů podle svého vkusu: 6 z nich je velkých rozměrů, což v kombinaci s pohodlím a nádherným výhledem z okna umocňuje pohodu při vnímání prostoru rozlehlé krajiny. Dále jsou to dva menší pokoje s atmosférou domácího pohodlí.Ve spodní části hotelu se nachází restaurace, ve které můžete chutně poobědvat, dát si osvěžující pivo nebo výborná místní vína.Hotel poskytuje svým klientům vlastní hlídané parkoviště pro automobily, a rovněž kryté parkoviště pro motocykly a kola. Jako náš stálý zákazník budete užívat různých výsad, zajímavých podmínek a nabídek.

Načítání trvalo 2.4778 sekund.