+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Alfred v Karlových Varech

Klíčová slova: Hotel Alfred,ubytování v Karlových

Datum vloľení do katalogu: 23. ??jna 2012

Popis: Hotel se nachází v obchodním centru města Karlovy Vary. Hotel Alfred – nově zrekonstruovaný hotel s kapacitou 33 lůžek s tichou, téměř rodinnou atmosférou.Hotel Alfred má pro Vás připraveny nadstandardně vybavené pokoje, příjemnou kavárnu, která je vhodná i pro firemní akce.V rámci celého hotelu je Vám k dispozici WiFi připojení k internetu a to zcela zdarma.K parkování můžete v rámci svého pobytu využít bezplatných veřejných parkovacích míst před hotelem či v jeho blízkém okolí.Pro Váši relaxaci je každý den k dispozici suchá sauna, pára, solárium či možnost uvolňující masáže.

Web: www.hotel-alfred-v-karlovych-varech.ubytovani-rezervace.net

Další související informace

Hotel Jizera v Karlových Varech

Hotel Jizera,ubytování v Karlových – Hotel Jizera v Karlových Varech nabízí ubytování v 10 dvoulůžkových, 5 třílůžkových 2 čtyřlůžkových pokojích a 1 apartmá (2+3). Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a lednicí. Jednolůžkové pokoje mají soc. zařízení vlastní, ale přes chodbu. Součástí hotelu Jizera je restaurace, ve které je nabízena možnost celodenního stravování- snídaně, oběd i večeře.

HOTEL BOSTON v Karlových Varech

HOTEL BOSTON,ubytování v Karlových Varech – Hotel BOSTON, celkově zrekonstruovaný v letech 2006 a 2007, se nachází přímo v lázeňském centru Karlových Varů naproti divadlu u řeky Teplá.Pro váš klidný a relaxační pobyt jsou připravené elegantně zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením, satelitní TV, minibarem i trezorem.Každé ráno podává Hotel Boston bohatou snídani formou bufetu.V hotelu je po domluvě možné ubytování i s Vaším domácím mazlíčkem.

HOTEL HORIZONT v Peci pod Sněžkou

HOTEL HORIZONT,ubytování v Peci pod Sněžkou – Krkonošský hotel Horizont v centru malebného horského střediska Pec pod Sněžkou .Ubytovací kapacitu našeho hotelu tvoří 3 apartmá a 132 dvoulůžkových pokojů, vybavených vlastním sociálním zázemím, TV se satelitem, rádiem, telefonem, minibarem a elektronickým trezorem.K dispozici je café & restaurant (á la carte restaurace, taneční večery s živou hudbou), restaurant (bufetové snídaně a večeře), bar restaurant Panorama - club 18 (v 18. patře hotelu), Havana bar (v zimním období), Sportbar.Sportcentrum - pro hotelové hosty zdarma: bazén, whirlpool, sauna a fitness.

Načítání trvalo 0.0930 sekund.