+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Alfred v Karlových Varech

Klíčová slova: Hotel Alfred,ubytování v Karlových

Datum vloľení do katalogu: 23. ??jna 2012

Popis: Hotel se nachází v obchodním centru města Karlovy Vary. Hotel Alfred – nově zrekonstruovaný hotel s kapacitou 33 lůžek s tichou, téměř rodinnou atmosférou.Hotel Alfred má pro Vás připraveny nadstandardně vybavené pokoje, příjemnou kavárnu, která je vhodná i pro firemní akce.V rámci celého hotelu je Vám k dispozici WiFi připojení k internetu a to zcela zdarma.K parkování můžete v rámci svého pobytu využít bezplatných veřejných parkovacích míst před hotelem či v jeho blízkém okolí.Pro Váši relaxaci je každý den k dispozici suchá sauna, pára, solárium či možnost uvolňující masáže.

Web: www.hotel-alfred-v-karlovych-varech.ubytovani-rezervace.net

Další související informace

Hotel Ehrlich v Praze

Hotel Ehrlich,ubytování v – Hotel v sousedství jednoho z největších pražských parků je vynikajícím výchozím místem do celého města. Hotel Ehrlich poskytuje ubytování ve 43 dvoulůžkových pokojích s variabilním uspořádáním postelí (twin/double). Hotelová recepce je v provozu 24 hodin a ochotný personál Vám poskytne veškeré služby potřebné pro bezproblémové strávení Vašeho pobytu v našem hotelu.Služby recepce: parkování v podzemních garážích hotelu, žehlení a čištění oděvů, využití telefonu, faxu a internetu WI-FI internet v hotelové hale a kavárně (LAN připojení na všech pokojích),

Hotel ROMANCE PUŠKIN v Karlových Varech

Hotel ROMANCE PUŠKIN,ubytování v Karlových – Hotel Romance v Karlových Varech se nachází v lázeňském centru v blízkosti Vřídelní kolonády.Hotel nabízí klientům ubytování v jedno- i dvoulůžkových pokojích a dvou rodinných apartmentech s příslušenstvím, telefonem, rádiem a barevným televizorem se satelitním příjmem. Hotel Romance Puškin nabízí stravování v Café Restaurant Puškin, která je součástí hotelu.Hosté restaurace mohou okusit vynikající českou i mezinárodní kuchyni s řadou specialit. Lázeňská léčba – Možnost léčení v nejluxusnějším lázeňském zařízení v Karlových Varech v těsné blízkosti hotelu, pouze přes ulici.

EA Hotel Joseph 1699 v Třebíči

EA Hotel Joseph 1699,ubytování v Třebíči – EA Hotel Joseph 1699 je nově otevřený hotel uprostřed památkové zóny vTřebíči. Hotel nabízí kapacitu 42 lůžek v 16 hotelových pokojích, včetně 1 bezbariérového pokoje. Uvnitř hotelu je ze všech stran chráněný dvůr s překrásným výhledem na město vybízející k posezení a lehkému občerstvení. Parkování je zajištěno na vlastním parkovišti u hotelu, případně lze využít 3 garážových stání přímo v objektu. Pro uzavřené firemní nebo soukromé společnosti do 20 osob je v hotelu k dispozici malý salonek v dolní, historické části s klenbami, oddělené od provozu hotelu.

Načítání trvalo 2.8091 sekund.