+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Almond v Teplicích

Klíčová slova: Hotel

Datum vloľení do katalogu: 3. ledna 2012

Popis: Teplický hotel Almond nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, TV se satelitem a WiFi připojením.Celková kapacita je 22 míst a v hotelu se nachází i jeden dvoulůžkový pokoj s bezbariérovým přístupem.Snídani si mohou hosté vybrat z nabídky čtyř menu nebo po předběžné domluvě zcela dle Vašeho přání.

Web: www.hotel-almond-v-teplicich.raj-ubytovani.com

Další související informace

Hotel Termal v Bešeňovej

Hotel – Hotel Termal Bešeňová leží v dolnej časti Liptovskej kotliny, 10km od mesta Ružomberok a 17km od mesta Liptovský Mikuláš. Spomínaná oblasť Liptova patrí k najnavštevovanejším a najatraktívnejšie turistickou lokalitou Slovenska, dá tu prevádzkovať veľa činností, napríklad cykloturistika, vodné športy, lyžovanie, paragliding, rafting, ale aj poznávacie a kultúrne aktivity.

Hotel Grand v Řevnicích

Hotel – Hotel Grand disponuje 16 pokoji se 45 lůžky.Všechny pokoje v hotelu Grand mají vlastní příslušenství a v restauraci se zahradní terasou se podává výborná česká kuchyně za rozumné ceny. Hotel Grand nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Můžete si také vypůjčit horská kola a rozjet se na výlet po zdejším kraji. V létě můžete odpočívat pod lipami v hotelové zahradě.

Penzion Pod kaštany v Nových Hradech

Penzion Pod kaštany,ubytování Nové – Nekuřácký Penzion Pod kaštany je jistě kvalitním výchozím bodem pro výlety do malebné přírody Novohradských hor.Nabízí komfortní ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Součástí penzionu je navíc restaurace, kde se hosté mohou stravovat po celý den. Využít mohou i venkovní terasu s grilem.Cyklistům je v objektu k dispozici uzamykatelná úschovna kol.Návštěvníci, kteří dorazí autem, mají možnost zaparkovat na prostorném parkovišti, které je přibližně 100 metrů od Penzionu Pod kaštany.

Načítání trvalo 0.2953 sekund.