+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Alpina ve Špindlerově Mlýně

Klíčová slova: Hotel Alpina,ubytování ve Špindlerově Mlýně

Datum vloľení do katalogu: 3. b?ezna 2012

Popis: Nabízíme ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích.Na všech pokojích je sociální zařízení,barevná televize , WI-fi v celém hotelu zdarma. Pro náročnější hosty je apartmán skládající se ze dvou místností a kompletně vybavenou kuchyňkou.Restaurace s krbem ,vlastní parkoviště v letní sezóně, v zimě parkoviště u sjezdovky Hromovka, dovoz hostů k hotelu na sněžných skůtrech .

Web: www.hotel-alpina-ve-spindlerove-mlyne.raj-ubytovani.com

Další související informace

Pension Slavie ve Špindlerově Mlýně

Pension Slavie,ubytování ve Špindlerově Mlýně – Pension Slavie ve Špindlerově Mlýně je situován v objektu, který dříve nesl název Vilémova výšina a po léta byl využíván jako krkonošské ubytovací zařízení.Hosté si mohou vybrat mezi pokoji, které mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením, nebo pokoje, které toto zázemí sdílejí s ostatními na chodbě.K dispozici je prostorná a útulná jídelna s barem. Hosté mohou využít polopenzi (kde snídaně je formou švédských stolů, večeře formou jednotného menu). Důraz je kladen na domácí českou kuchyni.

Hotel Krajka Vamberk ve Vamberku

Hotel Krajka Vamberk,ubytování ve Vamberku – Čtyřhvězdičkový HOTEL KRAJKA je situován v historické budově na náměstí v centru města Vamberk. Nabízí kvalitní ubytování v apartmánech a dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 30 osob .Pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, telefonem, LCD televizorem, minibarem, osobním trezorem a vysokorychlostním internetovým připojením. Stravování zajištuje nekuřácká restaurace s kapacitou 32 míst orientující se převážně na moderní gastronomii.

Načítání trvalo 0.2433 sekund.