+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Alpina ve Špindlerově Mlýně

Klíčová slova: Hotel Alpina,ubytování ve Špindlerově Mlýně

Datum vloľení do katalogu: 3. b?ezna 2012

Popis: Nabízíme ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích.Na všech pokojích je sociální zařízení,barevná televize , WI-fi v celém hotelu zdarma. Pro náročnější hosty je apartmán skládající se ze dvou místností a kompletně vybavenou kuchyňkou.Restaurace s krbem ,vlastní parkoviště v letní sezóně, v zimě parkoviště u sjezdovky Hromovka, dovoz hostů k hotelu na sněžných skůtrech .

Web: www.hotel-alpina-ve-spindlerove-mlyne.raj-ubytovani.com

Další související informace

Pension Slavie ve Špindlerově Mlýně

Pension Slavie,ubytování ve Špindlerově Mlýně – Pension Slavie ve Špindlerově Mlýně je situován v objektu, který dříve nesl název Vilémova výšina a po léta byl využíván jako krkonošské ubytovací zařízení.Hosté si mohou vybrat mezi pokoji, které mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením, nebo pokoje, které toto zázemí sdílejí s ostatními na chodbě.K dispozici je prostorná a útulná jídelna s barem. Hosté mohou využít polopenzi (kde snídaně je formou švédských stolů, večeře formou jednotného menu). Důraz je kladen na domácí českou kuchyni.

Lázeňský hotel NOVÉ LÁZNĚ v Mariánských Lázních

Lázeňský hotel NOVÉ LÁZNĚ,ubytování v Mariánských – Lázeňský hotel Nové Lázně se nachází v Mariánských Lázních.Jeho poloha je v blízkosti lázeňské kolonády a parků a výjimečné stylové prostředí okolí Vám navodí pocity klidu a pohody. Lázeňský hotel nabízí ubytování hostům 97 pokojích s vlastním sociálním zařízením a WC, televizí se satelitním příjmem, telefonem, minibarem, trezorem, fénem, župany a přípojkou na internet.Lázeňský hotel nabízí stravování v hotelové restauraci Royal Restaurant, kde si můžete vychutnat jídla české a internacionální kuchyně a samozřejmě i stravu dietní.Různé druhy masáží, solárium, kosmetika, vitasalin, masáž horkými kameny, aroma masáž, Afroditina masáž,to vše na Vás čeká v hotelu Nové Lázně.

Eurovíkend Londýn

eurovíkend londýn – Eurovíkend v Londýně, v hlavním městě Spojeného království Velké Británie a Severního Irska je bohatý na objevování kosmopolitního města plného pozoruhodných míst. V rámci eurovíkendu Londýn nabízí návštěvu Buckinghamského paláce, muzea, Tower Bridge či krásné parky.

Načítání trvalo 0.2614 sekund.