+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Amálka ve Straškově-Vodochodech

Klíčová slova: Hotel Amálka,ubytování ve Straškově-Vodochodech

Datum vloľení do katalogu: 30. kv?tna 2012

Popis: Hotel Amálka je umístěný na návsi klidné malebné vesničky Straškov-Vodochody.Všechny pokoje hotelu Amálka jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV + SAT, telefonem a minibarem. Možnost připojení k internetu, parkování u objektu. Výborné jídlo, pivnice se samovýčepy, stylový exteriér, skvělá atmosféra, vkusný a elegantní interiér ve starém stylu, příjemné venkovní posezení, tenisové kurty, wellness …je mnoho důvodů proč hotel Amálka navštívit.

Web: www.hotel-amalka-ve-straskove-vodochodech.max-ubytovani.cz

Další související informace

HOTEL ERLEC ve Šluknově

HOTEL ERLEC,ubytování ve Šluknově – Hotel-hostel se nachází přímo v centru města Šluknov, jen několik kroků z náměstí, naproti kostela Sv. Václava v blízkosti Šluknovského zámku.Nabízíme ubytování za přiměřenou cenu v 10 pokojích (dvou a tří lůžkových), které jsou vybaveny stylovým nábytkem a sociálním zařízením. Wi-Fi připojení po celém objektu, k dispozici kancelářské služby a vybavenou společenskou místností. Po domluvě je možné vyhovět Vašim nadstandardním požadavkům. Hotel je ideální pro pořádaní privátních akci všeho druhu. Parkování je možné přímo před objektem.

Hotel Esprit ve Špindlerově Mlýně

Hotel Esprit,ubytování ve Špindlerově – Hotel Esprit se nachází ve Špindlerově Mlýně na konci údolí Svatého Petra, 2 km od centra města Špindlerův Mlýn.Hotel nabízí k ubytování 67 pokojů různých typů a velikostí.Pokoje jsou vybaveny moderním sociálním zařízením s toaletou a sprchovým koutem, televizí se satelitním příjmem a telefonem. Apartmány nabízejí samostatnou obývací a odpočinkovou část. Největší apartmán má vlastní bar.Hotel nabízí stravování v hotelové restauraci a baru. Snídaně jsou podávány formou bufetu, oběd výběrem z jídelního lístku, večeře výběr z menu nebo z jídelního lístku. Objekt nemá bezbariérový přístup. Je zde pro Vás hotelové fitness centrum, sauna, vířivka, solárium. Ubytování se stravováním, internetové připojení je samozřejmostí.

Wellness Hotel Diana ve Velkých Losinách

Wellness Hotel Diana,ubytování ve Velkých – ellness hotel Diana ve Velkých Losinách je vyhledáván pro své komfortní ubytování a nádherné prostředí uprostřed přírody nedaleko lázeňského města.Wellness hotel Diana může hostům nabídnout ubytování v jednolůžkových až dvoulůžkových pokojích. Nechybí tu pokoje pro tělesně handicapované návštěvníky. Náročnější klientela jistě ocení ubytování v apartmá Superior nebo v luxusním Prezidentském apartmá. Samozřejmostí je veškeré sociální zařízení.Nekuřácká restaurace slibuje gastronomické zážitky.Snídaně ve Wellness hotelu Diana ve Velkých Losinách jsou podávány formou bufetových stolů, obědy a večeře si pak hosté vybírají z tříchodového menu nebo je pro ně připraven raut. Wellness služby v podobě různých koupelí, bazénu, finské sauny, jávských masáží, kosmetiky a vířivky.

Načítání trvalo 0.0834 sekund.