+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Amber Vavřinec v Roudnici nad Labem

Klíčová slova: Hotel Amber, Roudnice nad

Datum vloľení do katalogu: 4. ledna 2012

Popis: Amber hotel Vavřinec v Roudnici nad Labem nabízí 33 útulně a komfortně zařízených pokojů členěných na 29 dvoulůžkových a 1 jednolůžkový pokoj. Pro náročnější hosty jsou nachystány 3 apartmá.Klasické vybavení pokojů zahrnuje vlastní sociální zařízení, televizor se satelitním příjmem a telefon. V areálu hotelu Amber Vavřinec v Roudnici nad Labem se nachází pizzerie, hotelová restaurace a Lobby bar na recepci.

Web: www.amber-hotel-vavrinec-v-roudnici-nad-labem.raj-ubytovani.com

Další související informace

Amber Hotel Vavřinec

ubytování Roudnice nad Labem,Amber Hotel Vavřinec – Amber Hotel Vavřinec se nachází v centru města Roudnice nad Labem. Leží necelých 50 km od Prahy v blízkosti dálnice D8. Hotel nabízí 33 pokojů v členění 29 dvoulůžkových, 1 jednolůžkový pokoj a 3 apartmá.

Hotel RŮŽE v Rožmberku nad Vltavou

Hotel RŮŽE ,ubytování v Rožmberku nad – Hotel se nachází centru obce v malebném údolí pod hradem Rožmberk. Ubytování nabízíme také v apartmánech, které jsou vybaveny ložnicí pro dvě osoby, obývacím pokojem s prostorným rozkládacím lůžkem pro dvě osoby, malou kuchyňkou s možností vlastního vaření (lednička, rychlovarná konvice, dvouplotýnkový vařič), sprchovým koutem, dětská postýlka, vanička.Oplocené parkoviště vedle hotelu zdarma.Zajišťujeme půjčování lodí a raftů pro sjezd Vltavy z Vyššího Brodu do Českého Krumlova.

Hotel Jehla ve Žďáru nad Sázavou

Hotel Jehla,ubytování ve Žďáru nad – Hotel Jehla - Žďár nad Sázavou - Nacházíme se uprostřed ČR v jedné z nejčistších a nejzdravějších oblastí. Hotel Jehla nabízí:120 komfortních pokojů pro ubytování s kapacitou až 292 lůžek s nonstop provozem recepce moderní nekuřácká hotelová restaurace s kapacitou 92 míst s českou a mezinárodní kuchyní,přilehlá letní zahrádka s olabsluhou pro 30 osob,internet místnost, připojení WI-FI ve veřejných prostorech hotelu Jehla,parkoviště 200 míst + 2 VIP garáže.

Načítání trvalo 2.5110 sekund.