+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Annín v Dlouhé Vsi

Klíčová slova: Hotel Annín ,ubytování v Dlouhé

Datum vloľení do katalogu: 20. listopadu 2012

Popis: Čtyřhvězdičkový Wellness Hotel Annín stojí v srdci chráněné krajinné oblasti Šumava, která je proslulá čistou přírodou, průzračným vzduchem a typicky horskou atmosférou. Zdarma vstup do wellness centra (bazén, turecké lázně, relaxační místnost, vířivka až pro 5 osob).Nabízí ubytování ve 22 komfortních pokojů a čtyřech mezonetové apartmánech, dále pak jedno- až čtyřlůžkové pokoje s půvabným výhledem. Hostům je k dispozici parkoviště v areálu hotelu zdarma, wifi zdarma, Wellness hotel Annín se pyšní útulnou restauraci, kde si můžete vybrat z místních specialit jako je například annínský pstruh či světové kuchyně.

Web: www.hotel-annin-v-dlouhe-vsi.ubytovani-cr.net

Další související informace

Chata Živec v Písku

Chata Živec ,ubytování v – Chatu Živec najdete v překrásném prostředí Píseckých hor, hluboko v lesích, asi 300 m od rozhledny Jarník tyčící se nad městem Písek. Z centra města je chata vzdálena 4 km. Kapacita ubytování je 35 lůžek ve dvou i třílůžkových pokojích. V případě skupin je možnost slevy. Kuchyně a restaurace nabízí pestrý sortiment nápojů, teplých a studených jídel za lidové ceny. Vlastní chata je tedy přímo ideálním místem pro strávení klidných dnů odpočinku, ale i pořádání škol v přírodě, školení, oslavy životních jubileí, svatební hostiny, abiturienské večírky.

Penzion Jana v Dlouhé Vsi

Penzion Jana,ubytování v Dlouhé – Penzion Jana v Dlouhé Vsi se nachází v nádherném prostředí Šumavy, uprostřed vesničky Annín.Penzion Jana Vám nabídne pohodlné 2 - 4 lůžkové pokoje s možností dvou přistýlek. Každý z pokojů má vlastní socíální zařízení (WC + sprcha), část pokojů má přímý výstup na společnou terasu. V penzionu Jana v Dlouhé Vsi budete začínat den snídaní a po příjemně prožitém dni zde možná povečeříte a pak si třeba ještě posedíte s přáteli u krbu .Penzion Jana slouží i pro skupinové akce jako jsou například školy v přírodě a školní výlety, firemní školení a prezentace, teambuilding a podobně.

Načítání trvalo 0.0617 sekund.