+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Antonie v Teplicích

Klíčová slova: hotel, Hotel Antonie, ubytování, Teplice, wi-fi,

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2012

Popis: Hotel Antonie se nachází v Teplicích ve čtvrti Šanov mezi parky, kde se v sousedství nacházejí Vojenské lázně Teplice, Kamenné lázně Teplice, Nové lázně Teplice a Hadí lázně Teplice. Poloha hotelu Antonie je nedaleko centra města a dopravní dostupnost umožňuje příjemné a klidné procházky lázeňskými parky i zapojení do kulturního a společenského života města.

Web: www.hotel-antonie.cr-ubytovani.net/Teplice.htm

Další související informace

Penzion Vila Eva v Mariánských Lázních

hotel, Villa Eva, Mariánské Lázně, ubytování, – Villa Eva je umístěn v klidném prostředí Mariánských Lázní, v těsné blízkosti krásných lázeňských parků jen 10 minut chůze od hlavní lázeňské kolonády. Ubytování - hotel disponuje prostornými jedno-, dvou- a třílůžkovými pokoji. Celková kapacita hotelu je 31 lůžek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem či vanou, WC, WLAN (WIFI) a televizí se satelitními programy.

Hotel Union v Lounech

hotel, Hotel Union, Louny, ubytování, wi-fi, – Romantický hotel v renesančním stylu se nachází v centru města Louny vedle gotického kostela Sv. Mikuláše. Hotel Union nabízí ubytování ve 26 nadstandardně vybavených pokojích. Hotel Union patří k významným hotelům Loun již od roku 1880. Postaven a vybaven je v renesančním stylu. Hotel nabízí příjemné, klidné a romantické prostředí.

Načítání trvalo 0.0559 sekund.