+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Aplaus Litomyšl

Klíčová slova: ubytování, Litomyšl, hotel

E-mail: hotel.aplaus@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 3. kv?tna 2009

Popis: Hotel Aplaus v historickém centru Litomyšle nabízí ubytování ve 21 pokojích a 2 apartmánech. Hotel zajišťuje rauty, recepce, svatební hostiny, pronájem salonku pro firemní akce a společenská setkání a další služby. Vlastní restaurace, terasa, wellness, kavárna.

Web: www.hotel-aplaus.cz

Další související informace

Hotel Kyčerka

Hotel,Kyčerka,ubytování,Velké,Karlovice,Velke,Karl – Hotel nabízí své kapacity tomu, kdo má zájem o příjemné a čisté prostředí, upřednostňuje dobrou domácí kuchyni a osobitý přístup. Obzvláště je vhodný pro rodinné rekreace, oslavy všeho druhu a různá sportovní soustředění.

Hotel Mario v Lednici

Hotel Mario,ubytování v Lednici,ubytovani,Lednice, – Hotel Mario v Lednici poskytuje nádherné ubytování v Lednicko-valtickém areálu, přímo u vstupu do zámeckého parku.V první zprovozněné budově hotel Mario v Lednici je k dispozici 14 stylových dvoulůžkových pokojů, 2 podkrovní pokoje a moderní apartmán.Stylové hotelové pokoje hotelu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí a bezdrátovým připojením k internetu. Luxusní apartmán je plně klimatizován a poskytuje krásný výhled na náměstí, do parku a na zámek.Hotel nabízí možnost zakoupení snídaní, které jsou podávány bufetovou formou.V bezprostřední blízkosti hotelu i se nachází restaurace a kavárna.Parkoviště u hotelu .

Ubytování Přerov

ubytování Přerov,hotel,ubytovani,rezervace,penzion – Přehled dostupných hotelů, penzionů a dalšího ubytování v Přerově a v blízkém okolí. Seznam obsahuje odkazy na stránky jednotlivých ubytovacích zařízení, kde je možné zjistit podrobnosti o ubytování, cenové podmínky, prohlédnout si fotografie a rovnou si

Načítání trvalo 0.3329 sekund.