+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Aplaus v Litomyšli

Klíčová slova: Hotel Aplaus ,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 10. kv?tna 2012

Popis: Hotel nabízí luxusní ubytování, prostory pro firemní akce, školení, recepce, rauty, catering a další gastronomické a ubytovací služby v centru Litomyšle (zámek - památka UNESCO, Smetanova Litomyšl).Ke čtyřhvězdičkovému standardu patří také pestrá nabídka hotelových služeb, včetně pokojového servisu, praní oděvů či možnosti využití hotelového wellness centra. Parkování před hotelem nebo u Klášterních zahrad na ulici Zámecká.Hotel Aplaus je nekuřácký, bezbariérový a možnost variantního propojení pokojů uvítají především rodiče s dětmi.

Web: www.hotel-aplaus-v-litomysli.rezervace-ubytovani.info

Další související informace

Hotel Tivoli v Praze

Hotel Tivoli ,ubytování v – Tří hvězdičkový hotel Tivoli Praha se nachází v pěší vzdálenosti od historického, kulturního a obchodního centra Prahy. Našim hostům nabízíme jednolůžkové, dvoulůžkové i třílůžkové klimatizované pokoje s koupelnou a WiFi připojením, minibarem a trezorem. V hotelu je k dispozici hotelový počítač. Hotel Tivoli Praha nabízí hostům odpolední čaj s cukrovím zdarma a ženy mohou bezplatně využít masáž chodidel. Na vyžádání je možné zajistit parkování za poplatek.

Hotel TRINITY v Olomouci

Hotel TRINITY ,ubytování v Olomouci – Budeme velmi potěšeni, pokud se rozhodnete strávit chvíle odpočinku v našem hotelu. Rekostrukce budovy hotelu, původem měšťanského domu postaveného ve 13. století,byla provedena podle návrhu architekta Petra Braunera Hotel se nachází přímo v historickém centru, jeho součást tvoří původní měšťanský dům ze 13.století. Originální desingový nábytek v retro stylu / Ing.arch. Eugen Točík/ doplněný výtvarnými díly moravských umělců a Kristiana Kodeta, vytváří nevšední prostředí hotelu představující dokonalou symbiózu historie se současností.

Hotel a restaurace Stein v Chebu

Hotel a restaurace Stein ,ubytování v – Hotel se nachází v malebném prostředí údolní nádrže Skalka 2 km od historického města Cheb. Tříhvězdičkový hotel s 32 pokoji zařízenými v různých stylech, od venkovského až po luxusní a dále restauraci s tradiční českou i mezinárodní kuchyní.Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout), televizí a minibarem. Možnost zapůjčení dětské postýlky i hraček pro děti.

Načítání trvalo 0.1756 sekund.