+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Apollón v Litoměřicích

Klíčová slova: Hotel Apollón,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 10. prosince 2012

Popis: Zažijte pocit klidu a pohody. V centru historického města Litoměřice, v moderním a přesto útulném prostředí.Ve tříhvězdičkovém Hotelu Apollón je Vám k dispozici 11 moderních a komfortně zařízených pokojů.V každém z pokojů a apartmánu Hotelu Apollón se nachází vlastní sociální zařízení, televize se satelitním příjmem, připojení k internetu, bezpečnostní schránka, minibar a telefon.V ceně ubytování je zahrnuta vydatná kontinentální snídaně podávaná formou bufetu. Na skleničku dobrého vína z místních vinic můžete ve večerních hodinách zajít do hotelové restaurace.V hotelu rádi ubytují i Vaše domácí mazlíčky.Váš osobní automobil bude v bezpečí na bezplatném hotelovém parkovišti střeženém kamerovým systémem.

Web: www.hotel-apollon-v-litomericich.max-ubytovani.com

Další související informace

Wellness hotel U Zlaté Rybky v Tučapech

Wellness hotel U Zlaté Rybky,ubytování v – Wellness hotel U Zlaté Rybky se nachází v Tučapech, je situovaný kousek od Vyškova na státní silnici mezi městy Rousínovem a Vyškovem nedaleko Brna.Wellness hotel U Zlaté Rybky ubytování v Tučapech nabízí možnost ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích.Každý pokoj je vybaven kabelovou televizí, koupelnou se sprchou a toaletou. Hosté mohou zdarma využívat internetové připojení WiFi.Wellness hotel nabízí stravování v hotelové restauraci. Vychutnat si můžete skvělá jídla, chlazené alkoholické a nealkoholické nápoje, v letních měsících posezení na příjemné terase s výhledem do krajiny. V listopadu roku 2011 byla úspěšně dokončena výstavba wellnes budovy, tenisových a volejbalových kurtů, paintbolového hřiště a zoo koutku s odpočinkovou zónou. Dále máte možnost využít moderně vybavenou posilovnu a půjčovnu čtyřkolek.

Hotel Paradis v Turnově

Hotel Paradis,ubytování v – Hotel Paradis se nachází přímo v centru města Turnov a to pouhých 200 m od náměstí. K dispozici jsou zde prostorné a velmi útulné jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, do kterých je možno dodat přistýlky a dále jeden pokoj apartmánového typu. Pokoje jsou vždy vybaveny samostatnou koupelnou se sprchou a toaletou. Apartmán je vybaven koupelnou s vanou a toaletou. Hotel Paradis disponuje velmi vyhlášenou restaurací Divizna, která má kapacitu až 120 míst. Nejen gurmány jistě velmi potěší bohatý výběr ze široké nabídky kvalitních pokrmů.Hotel nabízí možnost parkovat na uzamykatelném parkovišti. Hotel Paradis disponuje místností na uskladnění lyží či kočárků. Samozřejmostí je možnost internetového připojení WI-FI a televize na pokoji.

Načítání trvalo 0.0541 sekund.