+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel APOLLON ve Valticích

Klíčová slova: Hotel APOLLON,ubytování ve

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervence 2012

Popis: Hotel Apollon se nachází nedaleko centra města Valtice,Hotel disponuje celkem 22 pokoji (z toho jsou 3 jednolůžkové, 16 dvoulůžkových a 3 apartmá). Všechny pokoje jsou stylově vybaveny nábytkem, TV se satelitním příjmem, telefonem a vlastní koupelnou s WC.Restaurace nabízí široký výběr specialit naší i mezinárodní kuchyně. K našim vynikajícím pokrmům můžete ochutnat ta nejkvalitnější vína především z valtické a mikulovské vinařské oblasti. Hotová jídla po celý den.V letním období je otevřená terasa, která přímo vybízí k příjemnému posezení.Hotel má vlastní uzavíratelné parkoviště, hlídané kamerovým systémem.

Web: www.hotel-apollon-ve-valticich.top-ubytovani.eu

Další související informace

HOTEL SYNOT ve Starém Městě

HOTEL SYNOT,ubytování ve Starém – Hotel se nachází v klidné části města a nabízí vše co k modernímu hotelu patří.Kapacita hotelu je 17 jednolůžkových pokojů s možností přistýlky, 3 dvoulůžkové pokoje a 4 luxusní apartmány s nadstandardním vybavením. Všechny pokoje mají sociální zařízení (koupelna se sprchou, WC), BTV, SAT, telefon a trezor. Internet, bezbariérový pokoj, dětská postýlka.V moderním Aquacentru si můžete zvolit ze široké nabídky služeb pro dobrou kondici i odpočinek. Hlídané a uzamykatelné parkoviště přímo v hotelu.

Hotel Kateřina ve Znojmě

Hotel Kateřina,ubytování ve – Útulné ubytování v klidné části centra města Znojmo. Krásné okolí s výhledem na řeku Dyji a Gránické údolí.V našem hotelu si můžete vybírat z 8 pokojů podle svého vkusu: 6 z nich je velkých rozměrů, což v kombinaci s pohodlím a nádherným výhledem z okna umocňuje pohodu při vnímání prostoru rozlehlé krajiny. Dále jsou to dva menší pokoje s atmosférou domácího pohodlí.Ve spodní části hotelu se nachází restaurace, ve které můžete chutně poobědvat, dát si osvěžující pivo nebo výborná místní vína.Hotel poskytuje svým klientům vlastní hlídané parkoviště pro automobily, a rovněž kryté parkoviště pro motocykly a kola. Jako náš stálý zákazník budete užívat různých výsad, zajímavých podmínek a nabídek.

Načítání trvalo 0.0767 sekund.