+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Arkáda ve Slavonicích

Klíčová slova: Hotel Arkáda ,ubytování ve Slavonicích

Datum vloľení do katalogu: 14. kv?tna 2012

Popis: Hotel Arkáda*** naleznete v překrásném renesančním městě Slavonice.Nabízíme Vám k dispozici nejen duchem místa protknutou budovu našeho hotelu, ale také množství služeb, které Vám jsme schopni nabídnout. K dispozici Vám je například půjčovna kol, bar, formanka i restaurace, hotelový rybník, soukromé ohniště, internet, nekuřácký salonek a letní předzahrádka přímo uprostřed historického náměstí. Náš hotel může být také ideální základnou pro výlety do Rakouska. Hraniční přechod je od hotelu vzdálen necelé 2 km .

Web: www.hotel-arkada-ve-slavonicich.top-ubytovani.net

Další související informace

HOTEL KLAROV v Praze

HOTEL KLAROV ,ubytování v – Hotel Klarov se nachází v Praze a je umístěn v krásném secesním domě z 18. století, který se nachází v samém centru Prahy.Hotel nabízí ubytování ve 24 pokojích a apartmánech, z toho 17 pokojů je Classic , 4 Suite a 3 Executive Suite.Všechny pokoje jsou nekuřácké. Milovnící cigaret a doutníku však mohou využít ubytování s balkony, které mají romantický výhled na řeku Vltavu, tyto pokoje jsou vybaveny popelníkem.Hotel nabízí snídaně, které se podávají od 7:30 do 10:30 formou oblíbeného bufetu.Hotel nabízí možnost poznat v okolí Karlův most, cestou minete Muzeum France Kafky a mnoho malých českých kaváren a restaurací.

Hotel Nástup ve Vejprtech

Hotel Nástup ,ubytování ve – Hotel Nástup naleznete v Krušných horách v nadmořské výšce 1000 m n. m. na úpatí hory Klínovec. Součástí každého pokoje hotelu je koupelna s vlastním sociálním zařízením, televizor se satelitním příjmem, radiobudík a telefon. Samozřejmostí je možnost připojení k internetu pomocí bezdrátové sítě.O maximální uspokojení Vašich chuťových pohárků se postará náš tým kvalitních kuchařů, kteří Vás budou hýčkat vybranými pokrmy české, ale i mezinárodní kuchyně.Hosté mohou pro zpříjemnění chvil dále využít krytý relaxační bazén, tematické masáže, solárium, kulečník, nebo si mohou zahrát tenis či volejbal na osvětleném hřišti s umělým povrchem, které se nachází přímo u hotelu.

Amigo City Centre Hotel v Praze

Amigo City Centre Hotel ,ubytování v – Amigo City Centre se nachází v centru Prahy, 10 minut pěšky od Národního muzea, Václavského náměstí a Kongresového centra. Nabízí klimatizované pokoje s Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV, minibarem, zařízením na přípravu čaje a kávy a bezpečnostní schránkou.K hotelu patří restaurace, bar a menší zahrada s útulnou venkovní terasou. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu, která zahrnuje teplá i studená jídla a tradiční domácí pečivo.Věnujte prosím pozornost informaci, že hotel nabízí speciální pokoje pro osoby s tělesným postižením a že je celý hotel bezbariérový.

Načítání trvalo 0.1215 sekund.