+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Art Nouveau v Praze

Klíčová slova: hotel, Art Noveau PRAHA, ubytování, Liberec,

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2012

Popis: Hotel Art Nouveau PRAHA v Liberci je situován na Náměstí Dr. E. Beneše v těsné blízkosti liberecké novorenesanční radnice. Jedná se o nově zrekonstruovaný tříhvězdičkový hotel, který nechal v roce 1905 postavit bohatý majitel mlýna a pekáren Ignaz Schien z Růžodolu.

Web: www.hotel-art-nouveau.ubytovani-v-praze.net

Další související informace

Spa & Wellness Hotel Harm

wellness, spa, hotel, ubytování, mariánské lázně, – Spa & Wellness Hotel Harmonie Mariánské Lázně nabízí klasické léčebné pobyty, wellness víkend a více než 30 druhů ozdravných, relaxačních, beauty a zeštíhlujících wellness programů s využitím léčivé síly přírodních léčivých zdrojů Mariánských Lázní.

Hotel Dermot v Letovicích

hotel, Dermot, ubytování, Letovice, Svitava, – Letovice je městečko, rozprostírající se v malebném údolí, na soutoku řek Svitavy a Křetínky, nedaleko stejnojmenné přehrady, jehož dominantou je zámek ze 14.století. Překrásná okolní krajina skýtá mnoho lákavých nabídek k aktivnímu trávení volného času.

Hotel U Tří volů v Býkovicích

Hotel, U Tří volů, ubytování, Býkovice, Moravský – Celková kapacita penzionu U Tří Volů je 49 lůžek, v restauraci a v přilehlé nekuřácké jídelně obsloužíme najednou až 55 hostů. Většina pokojů je vybavena vlastním sociálním zařízením, TV + SAT, telefonem, minibarem a trezorem. Na jednom patře jsou k dispozici pokoje v nižší kategorii za sníženou cenu.

Načítání trvalo 0.0599 sekund.