+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Artaban v Žirovnici

Klíčová slova: Hotel Artaban ,ubytování v Žirovnici

Datum vloľení do katalogu: 3. dubna 2012

Popis: Hotel Artaban je nově postavený, moderně vybavený hotel, který se nachází v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny . Pokoje hotelu jsou moderně zařízeny a jsou vybaveny WC, sprchou nebo vanou, televizí ze satelitními programy, telefonem, minibarem, samozřejmostí je připojení k internetu, které je zdarma.Hotel nabízí příjemné posezení v nekuřácké restauraci, kde si můžete vychutnat třeba snídani, která je podávána formou švédských stolů.Dále můžete navštívit vinný sklípek, Wellness centrum a tělocvičnu.

Web: www.hotel-ubytovani-v-zirovnici.raj-ubytovani.eu

Další související informace

Hotel DŽBÁN v Karlově Studánce

Hotel DŽBÁN ,ubytování v Karlově Studánce – Hotel Džbán se nachází v Karlově Studánce uprostřed nádherné lesní oblasti lázní, která je uznávaná především kvůli svému nejčistšímu ovzduší vůbec v celé Evropě.Skládá se ze dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů a jednoho apartmánu pro 5 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, WC a TV. Hotelová restaurace penzionu Džbán v Karlově Studánce nabízí chutné České pokrmy, ale může zakusit i něco z Itálie jako pravou Italskou pizzu přímo z pece. Restaurace hotelu Džbán se může pyšnit svojí skvělou kuchyní. Parkování pro hosty je zajištěno zadarmo v blízkosti hotelu v Karlově Studánce.

Hotel Lázeňský vrch v Doksech

Hotel Lázeňský vrch ,ubytování v – Hotel Lázeňský Vrch je postaven v lese 5 min. od jezera. Hotel nabízí restauraci s širokým sortimentem jídel (restaurace má 50 míst), sluneční terasu.Nechybí zde ani pivnice s 24 místy a společenská místnost kde je biliard, stolní fotbal a televize .V našem hotelu s kapacitou 39 lůžek, nabízíme ubytování v dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a apartmánech, . Některé pokoje mají přímo vstup na terasu, balkon nebo zimní zahradu. Do pokoje v přízemí je zajištění bezbariérový přístup pro tělesně postižené osoby, včetně vybavené koupelny. Vybavení pokojů - manželské postele, bohatý úložný prostor, TV, vlastní sociální zařízení. Parkování je možné v areálu hotelu nebo na ulici ve vyhrazených prostorech.

Načítání trvalo 0.0838 sekund.