+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Arte v Brně

Klíčová slova: Hotel Arte ,ubytování v Brně ,ubytovani,Brno,Arte,

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervence 2012

Popis: Hotel se nachází přímo v centru Brna v sousedství nejhezčího brněnského parku - Lužánky. Moderní hotel Arte nabízí ubytování v jednom jednolůžkovém pokoji, sedmi dvoulůžkových a pěti třílůžkových pokojích.Každý z pokojů je zařízen stylovým nábytkem a součástí je televizor , připojení k internetu, telefon s přímou volbou, minibar a samozřejmostí každého pokoje je vlastní sociální zařízení ( wc, umyvadlo, sprchový kout ). Objekt je nekuřácký.V přízemí hotelu se nachází restaurace a pizzerie, s nabídkou z široké škály jídel a nápojů za příznivé ceny.

Web: www.hotel-arte-v-brne.max-ubytovani.cz

Další související informace

Penzion Satyam v Brně

Satyam,ubytování v Brně ,ubytovani, – Penzion Satyam v Brně nabízí hostům ubytování ve 2 jednolůžkových, 5 dvoulůžkových pokojích a 1 apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, vysokorychlostním připojení Wifi a jsou nekuřácké. V pensionu se nachází nově otevřená indická restaurace Satyam.V jídelním lístku si můžete vybrat ze studených jídel, polévek, předkrmů, specialit z tandooru přes vegetariánská jídla, ryby, rizota, nebo saláty.

Penzion Eliot v Brně

Penzion Eliot,ubytování Brno,ubytovani,Brno,Eliot, – Penzion,s kapacitou 22 lůžek v 1-4lůžkových pokojích se soc.zař. a TV, a s vlastní restaurací je situován na okraji městské části Brna-Žebětín v chráněné oblasti Podkomorské lesy.Parkování je možné na parkovišti před penzionem i v uzavřeném dvoře /i nákladní automobily.Hosté mohou využít také venkovní posezení s velkým ohništěm a grilem u přírodního vodopádu, kde se pořádají open-air akce spojené s rožněním. Lze objednat i živou hudbu.

Žebětínský Dvůr v Brně

Žebětínský Dvůr,ubytování v Brně,ubytovani,Brno, – Hotel Žebětínský Dvůr v Žebětíně, 10 km západně od centra Brna, Vám nabízí útulné pokoje s vlastním příslušenstvím s kabelovou televizí, stejně jako chutnou domácí kuchyni včetně jídel ze zvěřiny.Bezdrátové připojení na internet je k dispozici zdarma ve všech pokojích.Snídaně formou bufetu je zahrnuta v ceně ubytování.Hotel má taktéž jeden hotelový pokoj přizpůsoben bezbariérově tak, aby naše ubytovací služby byly přístupny i invalidním spoluobčanům. Pro ubytované hosty je to z hotelu jen malý kousek na brněnský Masarykův okruh – Grand Prix Brno.

Načítání trvalo 0.3151 sekund.