+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Artharmony-Prague v Praze

Klíčová slova: Artharmony, Artharmony Prague, ubytování, Praha,

Datum vloľení do katalogu: 25. ledna 2012

Popis: Penzion a hostel Artharmony Prague v Praze nabízí krátkodobé i dlouhodobé ubytování jednotlivcům, párům, rodinám i skupinám po celý rok. Interiér penzionu je řešen s důrazem na pocit domáckého prostředí a originálním způsobem využívá přírodní materiály jako je dřevo, bambus a kámen.

Web: www.hotel-artharmony.ubytovani-v-praze.net

Další související informace

Hotel N ve Znojmě

hotel, ubytování, hotel N, ubytování ve Znojmě, – Hotel N se nachází v Příměticích mimo rušné centrum zahlcené automobily, avšak od historické části Znojma je pouze 10 minut běžnou chůzí. Od česko-rakouského hraničního přechodu Hatě je pak vzdálen 15 kilometrů. Velkou předností hotelu N je jeho přímé propojení s unikátním Křížovým sklepem z poloviny 18. století. Tento sklep se řadí k největším křížovým sklepům na světě. Kromě tohoto unikátu nabízí Přímětice ještě jednu nebývalou podívanou. Na místní faře sestrojil v roce 1754 farář a badatel Prokop Diviš svůj bleskosvod - předchůdce dnešního hromosvodu. Jeho věrná kopie je stále vyhledávanou turistickou atrakcí.

Penzion Pod Lanovkou v Jáchymově

penzion, ubytování, penzion Pod Lanovkou, – Areál rekreace a sportu POD LANOVKOU je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, firemní akce, školy v přírodě, svatby a oslavy. Areál leží po cestě k lanovce na vrchol Klínovce uprostřed krásné přírody. Kromě penzionu k dispozici i ubytování v chatkách, restaurace s venkovní zahrádkou a grilem. Kurt na tenis nebo nohejbal s umělým povrchem, basketbalové hřiště, hřiště na volejbal a minigolf, venkovní šachy, stolní tenis, šipky, petanque, servis kol a další.

Penzion Knop v Buchlovicích

Penzion Knop, Buchlovice, ubytování, – K dispozici je 10 lůžkový apartmán, který se skládá ze dvou 4 lůžkových pokojů a jednoho 2 lůžkového pokoje s možností přistýlky.Pro všechny pokoje penzion Knop v Buchlovicích je společné sociální zařízení, hala s TV + SAT a zařízená kuchyně. Pokoje lze objednat i samostatně, minimálně však pro 6 osob.V blízkosti penzionu Knop v Buchlovicích se nachází Restaurace U páva se širokým výběrem specialit

Načítání trvalo 0.0937 sekund.