+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel ATHENA PALACE

Klíčová slova:

E-mail: odkazy@hotel.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. listopadu 2008

Popis: Gotická budova ze 14. století nedaleko od centra města Prahy, blízko ke Karlovu nám. v pěkné a klidné ulici.Gotická budova ze 14. století nedaleko od centra města Prahy, blízko ke Karlovu nám. v pěkné a klidné ulici.

Web: athenepalace.hotel.cz/

Další související informace

Penzion Welya, zážitok

ubytovanie, reštaurácia, termálne kúpalisko, – Penzión a reštaurácia, kaviareň, sa nachádza centre mesta. V období okolo roku 1770 tu bol hostinec s ubytovaním a stanica kde prepriahali poštové dostavníky. Nádvorie ladené v mediteránnom duchu. Termálne kúpalisko vzdialené len cca 500m

Galerie malířů

malířství, ilustrace, obrazy, obrázky, grafika, – Galerie tvorby současných českých malířů a ilustrátorů. Možnost prezentace a prodeje prací bez nutnosti platit nějaké provize z prodeje. Pro návštěvníky možnost koupě obrazů po dohodě přímo od autora.

Korálky potěší bižuterie

korálky, e-shop, prstýnek, naušnice, andílci – Naše stránky se zaměřují na výrobu drobné bižuterie tvořené korálkami. V naší domácí dílničce vznikají ty nejkrásnější postavičky, zvířátka, přívěšky na mobilní telefony, ale třeba i náramky, náušnice, prstýnky, Vánoční ozdoby, neboli pod jedním názvem bižuterii z korálek.

Načítání trvalo 0.1094 sekund.