+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Attic v Praze

Klíčová slova: hotel,Praha,ubytování,Attic,parkoviště,ubytovani

Datum vloľení do katalogu: 7. prosince 2011

Popis: Moderní Hotel ATTIC, nově zrekonstruovaný v roce 2004, nabízí svým hostům příjemný pobyt takřka v rodinném prostředí. Velkou výhodou je jeho poloha v klidné části centra Prahy. V současné době hotel disponuje 36 pokoji, prostornou recepcí, restaurací s českou i mezinárodní kuchyní, barem a vlastním uzavřeným parkovištěm, které je střeženo kamerovým systémem.

Web: www.hotel-attic-v-praze.ubytovani-online.net

Další související informace

Aparthotel Davids

ubytování,praha,hotel,davids,penzion,pension – Hotel v centru Prahy nabízející ubytování v komfortně vybavených pokojích a apartmánech za výhodné ceny. Hotel je situován do restaurované pavlačové budovy, která dýchá jedinečnou atmosférou. Nachází se na hranici Starého a Nového Města, v okolí romantického Petrského náměstí a kostela sv. Petra.

Hotel Impuls v Liberci

hotel,Liberec,ubytování,Impuls,wifi,parkoviště – Jediný hotel v Liberci, který poskytuje tolik služeb za tak nízké ceny: WiFi zdarma, wellness balíčky, disko a taneční večery na přání. Velké, zabezpečené parkoviště i pro autobusy. Hotel Impuls nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech, které jsou nově vybaveny plnohodnotnou kuchyní. Všechny pokoje hotelu jsou vybaveny toaletami, sprchovými kouty, televizí, telefonem a pokrytím signálu WIFI.

Načítání trvalo 0.2978 sekund.