+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Aurum ve Zlatých Horách

Klíčová slova:

Datum vloľení do katalogu: 13. b?ezna 2012

Popis: Rodinný hotel Aurum je vhodným místem pro rodinnou rekreaci, firemní akce, školení, oslavy, svatby, slavnostní rauty apod. K ubytování je připraveno 14 dvoulůžkových pokojů a 2 třílůžkové pokoje s TV a možností přistýlky. 3x 2-lůžkový a 1x 3-lůžkový pokoj de luxe - TV/SAT. 1x Apartmá - TV, satelit, hifi systém, video a minibar. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. 4x Chatka - V objektu lyžařského areálu Bohemaland, cca 3km od hotelu, s kapacitou 10 lůžek, vlastní kuchyň a sociální zařízení.

Web: www.hotel-aurum-zlate-hory.az-ubytovani.net/

Další související informace

Půjčka bez potvrzení příj

půjčka bez potvrzení příjmu, půjčky bez potvrzení – Půjčka bez potvrzení příjmu je nabízena mnoha českými firmami. Účelem tohoto blogu je poskytnout vám základní informace jak si vybrat tu správnou společnost. Na stránku můžete psát i své zkušenosti s ostatními firmami.

Domino-kovani.cz - kování

klika, madla, koule, kování, dveřní, rozeta, – Internetový obchod s kamennou pobočkou v Hronově se zabývá prodejem klik, kovaných madel a příslušenství pro dveře. Kliky, madla, koule, dveřní kování, rozetové kování, štítové a příslušenství.klika, madla, koule, kování, dveřní, rozeta, štítové, příslušenství

Načítání trvalo 0.0612 sekund.