+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Aurum ve Zlatých Horách

Klíčová slova:

Datum vloľení do katalogu: 13. b?ezna 2012

Popis: Rodinný hotel Aurum je vhodným místem pro rodinnou rekreaci, firemní akce, školení, oslavy, svatby, slavnostní rauty apod. K ubytování je připraveno 14 dvoulůžkových pokojů a 2 třílůžkové pokoje s TV a možností přistýlky. 3x 2-lůžkový a 1x 3-lůžkový pokoj de luxe - TV/SAT. 1x Apartmá - TV, satelit, hifi systém, video a minibar. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. 4x Chatka - V objektu lyžařského areálu Bohemaland, cca 3km od hotelu, s kapacitou 10 lůžek, vlastní kuchyň a sociální zařízení.

Web: www.hotel-aurum-zlate-hory.az-ubytovani.net/

Další související informace

Blog o módě, stylu a hubn

hubnutí blog móda styl glam skinny dieta luxus – I\'m so glam I piss glitter! :-) Blog o módě, stylu a hubnutí. hubnutí blog móda styl glam skinny dieta luxus krása kosmetika oblečení výprodeje akce slevy http://www.skinnyglam.blogspot.com/ .......

Korálky potěší bižuterie

korálky, e-shop, prstýnek, naušnice, andílci – Naše stránky se zaměřují na výrobu drobné bižuterie tvořené korálkami. V naší domácí dílničce vznikají ty nejkrásnější postavičky, zvířátka, přívěšky na mobilní telefony, ale třeba i náramky, náušnice, prstýnky, Vánoční ozdoby, neboli pod jedním názvem bižuterii z korálek.

Načítání trvalo 1.3814 sekund.