+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Aurum ve Zlatých Horách

Klíčová slova:

Datum vloľení do katalogu: 13. b?ezna 2012

Popis: Rodinný hotel Aurum je vhodným místem pro rodinnou rekreaci, firemní akce, školení, oslavy, svatby, slavnostní rauty apod. K ubytování je připraveno 14 dvoulůžkových pokojů a 2 třílůžkové pokoje s TV a možností přistýlky. 3x 2-lůžkový a 1x 3-lůžkový pokoj de luxe - TV/SAT. 1x Apartmá - TV, satelit, hifi systém, video a minibar. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. 4x Chatka - V objektu lyžařského areálu Bohemaland, cca 3km od hotelu, s kapacitou 10 lůžek, vlastní kuchyň a sociální zařízení.

Web: www.hotel-aurum-zlate-hory.az-ubytovani.net/

Další související informace

Půjčky ihned bez registru

půjčky ihned bez registru, půjčky ihned, úvěr, – Tyto stránky se zabývají tématem Půjčky ihned bez registru a upozorňují na důležité skutečnosti, které byste měli znát jako zájemce o tento druh nebankovních půjček. Půjčky ihned bez registru poskytují také prostor inzerentům.

Jak se stát milionářem do

webinář, webináře, školení, jak vydělat peníze – Láká vás představa stálého finančního zabezpečení? Chcete se dozvědět více o novém způsobu elektronického online obchodování? Na našich stránkách naleznete přihlášku na webinář, kde v klidu ze svého domova můžete sledovat naši online prezentaci na svém PC. Ukážeme vám, jak toho lze jednoduchým, sofistikovaným způsobem dosáhnout.

Načítání trvalo 0.0695 sekund.