+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Avanti v Brně

Klíčová slova: Hotel Avanti, Brno, ubytování, ubytovani,

Datum vloľení do katalogu: 5. ledna 2012

Popis: Hotel Avanti v Brně nabízí ubytování ve zrekonstruovaných a nově vybavených pokojích pro 250 osob, kde 90 pokojů je dvoulůžkových. Na pokojích naleznete nově trezor a minibar.Pokoje mají připojení na internet.Nechybí vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, televizor se satelitními stanicemi, telefon s přímou volbou, klimatizace, minibar, DVD přehrávač.Gastronomické služby hotelu Avanti v Brně jsou zajišťovány ve dvou restauracích.

Web: www.hotel-avanti-v-brne.raj-ubytovani.com

Další související informace

Berounske.info

Beroun, město, aquapark, in line dráha, ubytování, – Regionální informační server královského města Beroun a okolí. Aktuální informace, přehled kulturních a sportovních akcí, programy kin, historie města, virtuální prohlídky, mapa města, katalog firem.

Hotel Veronika v Ostravě

Hotel Veronika, Ostrava, ubytování, ubytovani, – Hotel Veronika v Ostravě nabízí ubytování v 58 pokojích ve čtyřech cenových relacích.Vyjma pokojů nejnižší relace jsou všechny pokoje hotelu Veronika vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou, televizí a WI-FI bezdrátovým připojením.Součástí hotelu Veronika v Ostravě je restaurace Veronika, která Vám zajistí snídaně, obědy i večeře.

Hotel Radnice v Liberci

Hotel Radnice, Liberec, ubytování, ubytovani, – Hotel Radnice Vám nabízí vysoký standart ubytování. K dispozici jsou Vám apartmány, jedno a dvoulůžkové pokoje s celkovou kapacitou 41 lůžek .Všechny pokoje jsou vybaveny příslušenstvím s vanou i sprchovou clonou, vysoušečem vlasů, TV, SAT, minibarem, trezorem, telefonem s přímou volbou, internetovou wi-fi sítí . Snídaně jsou podávány formou švédských stolů,

Načítání trvalo 0.0600 sekund.