+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HOTEL BABYLON v Liberci

Klíčová slova: HOTEL BABYLON,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 12. srpna 2012

Popis: Hotel Babylon v Liberci se nachází v obrovském zábavním komplexu, kde je Aquapark, Lunapark a IQpark.Pokoje hotelu jsou rozděleny do tří částí - Wellness, Business a Family. Hosté si mohou vybrat mezi dvou, tří a čtyřlůžkovými pokoji nebo rodinnými pokoji a apartmány.Všechny pokoje hotelu mají vlastní sociální zařízeni, minibar, televizi se satelitním příjmem, bezpečnostní trezor a možnost připojení k internetu za poplatek. Hotel nabízí hostům stravování formou snídaní, polopenze i plné penze. Jídlo je tu podáváno formou švédských stolů v restauraci Lunch and Dinner Buffet v prostorách zámeckého sklepení.K dispozici jsou tu další restaurace jako Luxor, Jizerka, Staročeská rychta a Restaurant Atrium.

Web: www.hotel-babylon-v-liberci.ubytovani-v-jizerkach.com

Další související informace

Hotel Jaškovská krčma v Těrlicku

Hotel Jaškovská krčma,ubytování v – Hotel Jaškovská krčma nabízí ubytování, konferenční služby a sportovní vyžití v Těrlicku, u města Havířov.Ubytování je připraveno v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a apartmánech. Celková kapacita hotelu je 63 osob. Celý areál zajišťuje návštěvníkům a hostům komplexní služby, v případě zájmu individuální službu připravenou „na klíč“ náročným zákazníkům. Součástí hotelu je vlastní parkoviště.

Hotel v České Kanadě v Nové Bystřici

Hotel v České Kanadě,ubytování v Nové – Hotel v České Kanadě se nachází na rakouských hranicích Jindřichohradecka, je umístěný na malebném náměstí městečka Nová Bystřice.K ubytování je zde připraveno celkem 12 pokojů s celkovou kapacitou 32 lůžek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Televize a chladnička na pokoji. Pokoje jsou 1x jednolůžkový, dvoulůžkové, třílůžkové a 2 x čtyřlůžkové.V hotelu je umístěna restaurace. Stravování zde poskytují za velmi přijatelné ceny. Jídla dle denní nabídky, snídaně nebo polopenze.Ubytování se stravováním. Běžné hotelové služby. Psí mazlíčci jsou vítáni, jednorázový poplatek 100,-Kč

Hotel Romže v Prostějově

Hotel Romže,ubytování v – Hotel Romže nabízí levné ubytování na okraji města s dobrou dostupností do centra v blízkosti obchodní zóny a nedaleko silnice R46.Součástí hotelu je stylová restaurace s domácí kuchyní a letní zahradou a grilem.V našem zařízení jsme schopni uspořádat různé společenské akce , svatby, firemní školení včetně pronájmu salonku i celého zařízení, rauty, oslavy a jiné.Pro milovníky kol je v oklolí několik cyklostezek.

Načítání trvalo 0.0944 sekund.