+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Balkán v Praze

Klíčová slova: Hotel Balkán,ubytování v Praze,ubytovani,

Datum vloľení do katalogu: 16. ?nora 2012

Popis: Náš rodinný hotel nabízí comfortní ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem, sejfem a rádiem. Dále je možnost zapůjčení SAT-TV.V hotelu Balkán je možné takévyužít saunu s relaxačním prostorem .K hotelu také patří restaurace, která nabízí výbornou českou kuchyni.

Web: www.hotel-balkan.ubytovani-v-praze.com

Další související informace

Hotel v praze 1

hotel v praze, hotel na praze 1, hotel v centru – Hotel v Praze 1 se nachází v jádru historického centra Prahy, obklopen nejvýznamnějšími pražskými pamětihodnostmi a místy, jako jsou Karlův most, Národní divadlo, Staroměstské náměstí, Václavské náměstí, Královská cesta a Židovské město.

Hotel GOLF v Praze

Hotel GOLF,ubytování v Praze,ubytovani,Praha,Golf, – Hotel Golf se nachází v Praze. Výborná dopravní dostupnost do centra i na letiště. Parkování pro hosty hotelu zdarma. Hotel leží v těsné blízkosti parku a golfového hřiště. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, televizor se satelitním příjmem a telefonní linku. Ve vybraných pokojích je možnost připojení na internet. Velký důraz je kladen na čistotu pokojů a komfort hostů, kteří mohou využít celou řadu doplňkových služeb.Hotel Golf restaurace nabízí denně od 10.00 do 22.00 široký výběr pokrmů z české a mezinárodní kuchyně. Snídaně jsoupodávány formou bufetových stolů a jsou v ceně ubytování.

hotel Laguna v Kopřivnici

hotel Laguna ,ubytování v Kopřivnici – Nově otevřený stylový hotel nabízí luxusní ubytování ve dvoulůžkových pokojí s možností přistýlky a jednom čtyřlůžkovém apartmánu.Pokoje jsou vybaveny minibarem, LCD televizorem, psacím stolem, stylovým masívním nábytkem, některé pokoje mají vlastní balkón s výhledem do parku.Pokoje mají vlastní sociální zařízení s vanou nebo sprchovým koutem.Součástí hotelu je nekuřácká restaurace, pizzerie a bar. Restaurace s kapacitou 70 míst a klimatizovaný bar s pizzerií .Restaurace je vybavena velkoplošným plátnem, WI-FI připojení zdarma.

Načítání trvalo 2.5864 sekund.