+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Baltaci Atrium ubytování Zlín

Klíčová slova: Hotel,Baltaci,Atrium,ubytování,Zlín,Zlin,ubytovani

Datum vloľení do katalogu: 30. z??? 2011

Popis: Hotel Baltaci Atrium ve Zlíně je připraven nabídnout vysoce kvalitní služby formou nadstandardního ubytování, atraktivních restauračních a barových prostor, konferenčních a jednacích místností, wellnes centra a dalších exkluzivních služeb.

Web: www.hotel-baltaci-atrium.cr-ubytovani.info/Zlin.htm

Další související informace

Hotel Garni ve Zlíně

hotel,Zlín,ubytování,Garni,aparmán,konferenční – Zlínský hotel Garni je umístěn přímo v centru města. V nabídce hotelu naleznete kromě ubytování v pokojích a apartmánech také pronájem konferenčních prostor. Hotel nabízí 70 dvoulůžkových pokojů a tři apartmá (celková kapacita 148 lůžek). Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (koupena se sprchovým koutem nebo vanou a WC), TV-SAT, telefon s přímou volbou, část pokojů WiFi. Součástí hotelu je restaurace a kavárna.

hotel Ve dvoře Spálené Poříčí

hotel,Spálené Poříčí,ubytování,Ve – Hotel Ve Dvoře ve Spáleném Poříčí nabízí k ubytování s příjemnou rodinnou atmosférou 26 pokojů (1 bezbariérový pokoj). Celková kapacita až 60 lůžek. Ubytování je vhodné i pro větší kolektivy. Všechny pokoje jsou vybaveny WC, koupelnou se sprchou nebo vanou, TV a přípojkou na internet zdarma. Hotel má restauraci s kapacitou 100 míst a kavárnou, Hotel je vhodný pro pořádání kongresů, rautů, banketů, recepcí, firemních prezentací, seminářů, reprezentativních účelů, setkání a srazů.

Načítání trvalo 0.3699 sekund.