+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Baltaci Atrium ubytování Zlín

Klíčová slova: Hotel,Baltaci,Atrium,ubytování,Zlín,Zlin,ubytovani

Datum vloľení do katalogu: 30. z??? 2011

Popis: Hotel Baltaci Atrium ve Zlíně je připraven nabídnout vysoce kvalitní služby formou nadstandardního ubytování, atraktivních restauračních a barových prostor, konferenčních a jednacích místností, wellnes centra a dalších exkluzivních služeb.

Web: www.hotel-baltaci-atrium.cr-ubytovani.info/Zlin.htm

Další související informace

Hotel U Sládka v Chodové Plané

hotel,ubytování,pivovar,u sládka,chodová – Hotel U Sládka v Chodové Plané nabízí ubytování o celkové kapacitě 90 lůžek v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Část pokojů má výhled na romantickou siluetu rodinného pivovaru Chodovar. Pokoje hotelu jsou vybaveny telefonem s přímou volbou, možností připojení na internet, televizí se satelitním příjmem, koupelnou se sociálním zařízením sprchou nebo vanou.

Hotel Central v Českém Těšíně

hotel,ubytování,Český Těšín,Central,wifi,dětská – Hotel Central v Českém Těšíně se nachází přímo centru města. Asi 5 min chůze od hotelu je vlakové i autobusové nádraží, a 10 min trvá chůze k polským hranicím. V hotelu Central je pro ubytování k dispozici celkem 28 pokojů. Z toho je 10 malých dvojlůžkových pokojů s letištěm, 4 malé dvojlůžkové pokoje s oddělenými lůžky, 7 standardně velkých dvojlůžkových pokojů s letištěm, 5 třílůžkových pokojů a 2 apartmány s rohovou vanou. Všechny pokoje hotelu Central disponují sociálním zařízením, TV se satelitem, Internet prostřednictvím WI-FI, na požádání možnost dětské postýlky, možnost ubytování s domácími zvířaty.

hotel Ve dvoře Spálené Poříčí

hotel,Spálené Poříčí,ubytování,Ve – Hotel Ve Dvoře ve Spáleném Poříčí nabízí k ubytování s příjemnou rodinnou atmosférou 26 pokojů (1 bezbariérový pokoj). Celková kapacita až 60 lůžek. Ubytování je vhodné i pro větší kolektivy. Všechny pokoje jsou vybaveny WC, koupelnou se sprchou nebo vanou, TV a přípojkou na internet zdarma. Hotel má restauraci s kapacitou 100 míst a kavárnou, Hotel je vhodný pro pořádání kongresů, rautů, banketů, recepcí, firemních prezentací, seminářů, reprezentativních účelů, setkání a srazů.

Načítání trvalo 0.0722 sekund.