+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Baltaci Atrium ubytování Zlín

Klíčová slova: Hotel,Baltaci,Atrium,ubytování,Zlín,Zlin,ubytovani

Datum vloľení do katalogu: 30. z??? 2011

Popis: Hotel Baltaci Atrium ve Zlíně je připraven nabídnout vysoce kvalitní služby formou nadstandardního ubytování, atraktivních restauračních a barových prostor, konferenčních a jednacích místností, wellnes centra a dalších exkluzivních služeb.

Web: www.hotel-baltaci-atrium.cr-ubytovani.info/Zlin.htm

Další související informace

Hotel Nemojanský mlýn ve Vyškově

hotel,Vyškov,ubytování,Nemojanský mlýn,školící – Hotel Nemojanský mlýn ve Vyškově je nový hotel s bezbariérovým přístupem, k dispozici má celkem 16 dvoulůžkových pokojů za bezkonkurenční ceny, každý pokoj má své sociální vybavení. Celková kapacita lůžek je 34 lůžek + přistýlky. Hotel je svým vybavením vhodný rovněž pro kongresovou turistiku a firemní vzdělávání. Školící prostory jsou vhodné pro klasická školení, prezentace, kongresy a neformální firemní akce, večírky a party. Bezdrátové připojení k internetu, zajištění občerstvení během školení, hotelová restaurace.

Penzion Sivena ve Zlíně

Penzion Sivena,ubytování ve Zlíně ,ubytovani,Zlín, – Nabízíme Vám ubytování v soukromí v klidné čtvrti Zlína Boněcko s možností večeří v typickém moravském sklípku Sklípek u Tomáše.K dispozici je 1 apartmán 40 m2, ve kterém je obývací pokoj (stylový nábytek, televize, satelit, krb, dvě přistýlky), ložnice (2 lůžka), kuchyňský kout (možnost vaření, lednička, mikrovlnná trouba, základní nádobí), koupelna (vana, umyvadlo, WC).K dispozici je vybavená kuchyň. Lze se dohodnout na podávání snídaní.Zajistí pro Vás návštěvu kadeřnických, kosmetických a masérských služeb, sportovních a kulturních akcí. V případě zájmu také dopravu z autobusového nebo vlakového nádraží.

Načítání trvalo 0.0757 sekund.