+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Baltaci Atrium ubytování Zlín

Klíčová slova: Hotel,Baltaci,Atrium,ubytování,Zlín,Zlin,ubytovani

Datum vloľení do katalogu: 30. z??? 2011

Popis: Hotel Baltaci Atrium ve Zlíně je připraven nabídnout vysoce kvalitní služby formou nadstandardního ubytování, atraktivních restauračních a barových prostor, konferenčních a jednacích místností, wellnes centra a dalších exkluzivních služeb.

Web: www.hotel-baltaci-atrium.cr-ubytovani.info/Zlin.htm

Další související informace

Hotel Vorlina ubytování Vlašim

Hotel,Vorlina,ubytování,Vlašim,Vlasim,ubytovani – Zrekonstruovaný hotel Vorlina leží cca 250m od autobusového i vlakového nádraží nedaleko centra města Vlašimi. Nabízíme kvalitní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. K dispozici je též apartmán vybavený televizí a ledničkou. Na všech pokojích je vlastní sociální zařízení a televize. Zdarma můžete zaparkovat na přilehlém parkovišti. Možnost využítí úschovny kol.

Hotel Koruna v Opavě

hotel,ubytování,Opava,Koruna,apartmán,restaurace – Hotel Koruna nabízí ubytování v samotném historickém centru Opavy, 25 km od Ostravy. Hostům jsou k dispozici rozměrné, nově zrekonstruované pokoje ve 3 kategoriích - Standard***, Business*** a Deluxe****. Celková kapacita hotelu je 133 lůžek včetně přistýlek. Ubytování je v 15 jednolůžkových pokojích, 34 dvoulůžkových pokojích, 6 apartmánech. Hotelové pokoje opavského penzionu Koruna jsou standardně vybaveny telefonem, barevným televizorem se satelitním příjmem, koupelnou a WC. K nadstandardní výbavě u k některých pokojů patří také minibar a internet.

Hotel Krajka ve Vamberku

Hotel,Krajka,Vamberk,ubytování,Vamberk,ubytovani – Hotel Krajka je situován v historické budově na náměstí v centru města Vamberk, který je známý po celém světě výrobou ručně paličkované krajky. Hotel nabízí kvalitní ubytování v apartmánech a dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 30 osob včetně přistýlek. V každém pokoji je bezplatný přístup na vysokorychlostní internet, satelitní televize, telefon s přímou volbou, individuálně ovládané topení, minibar, trezor a sociální zařízení s koupelnou ( vana nebo sprchový kout ).

Načítání trvalo 0.3762 sekund.