+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Baltaci Atrium ubytování Zlín

Klíčová slova: Hotel,Baltaci,Atrium,ubytování,Zlín,Zlin,ubytovani

Datum vloľení do katalogu: 30. z??? 2011

Popis: Hotel Baltaci Atrium ve Zlíně je připraven nabídnout vysoce kvalitní služby formou nadstandardního ubytování, atraktivních restauračních a barových prostor, konferenčních a jednacích místností, wellnes centra a dalších exkluzivních služeb.

Web: www.hotel-baltaci-atrium.cr-ubytovani.info/Zlin.htm

Další související informace

Hotel U Sládka v Chodové Plané

hotel,ubytování,pivovar,u sládka,chodová – Hotel U Sládka v Chodové Plané nabízí ubytování o celkové kapacitě 90 lůžek v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Část pokojů má výhled na romantickou siluetu rodinného pivovaru Chodovar. Pokoje hotelu jsou vybaveny telefonem s přímou volbou, možností připojení na internet, televizí se satelitním příjmem, koupelnou se sociálním zařízením sprchou nebo vanou.

Hotel Racek v Černé v Pošumaví

hotel,ubytování,Lipno,Černá v – Hotel Racek se nachází v nejrozsáhlejší rekreační oblasti jižních Čech, v obci Černá v Pošumaví, na břehu Lipenského jezera a má jedinečné přírodní podmínky pro zimní i letní rekreaci. Hotel nabízí hostům ubytování ve 22 pokojích, v 7 dvoulůžkových pokojích a v 15 dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, televizí s příjmem satelitních programů, minibarem a Wi-Fi připojením na internet. Snídaně jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci. Do nabídky hotelu Racek v Černé v Pošumaví patří také ubytování ve 2 apartmánech v objektu, který se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu.

Hotel Nemojanský mlýn ve Vyškově

hotel,Vyškov,ubytování,Nemojanský mlýn,školící – Hotel Nemojanský mlýn ve Vyškově je nový hotel s bezbariérovým přístupem, k dispozici má celkem 16 dvoulůžkových pokojů za bezkonkurenční ceny, každý pokoj má své sociální vybavení. Celková kapacita lůžek je 34 lůžek + přistýlky. Hotel je svým vybavením vhodný rovněž pro kongresovou turistiku a firemní vzdělávání. Školící prostory jsou vhodné pro klasická školení, prezentace, kongresy a neformální firemní akce, večírky a party. Bezdrátové připojení k internetu, zajištění občerstvení během školení, hotelová restaurace.

Načítání trvalo 0.1023 sekund.