+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Baltaci Atrium ve Zlíně

Klíčová slova: Hotel Baltaci Atrium,ubytování Zlín

Datum vloľení do katalogu: 19. z??? 2012

Popis: Krajské město Zlín je místem mnoha příjemných paradoxů. Jedním z nich je fakt, že na jedné z nejstarších ulic v bezprostřední blízkosti centra Baťova města se nachází moderní pětihvězdičkový Hotel Baltaci Atrium.Hotel disponuje 21 standardními pokoji, které doplňuje 7 specifických apartmá. Nejatraktivnější z nich, apartmá prezidentské a svatební, jsou vrcholem ubytovací nabídky. Všechny pokoje jsou velmi komfortně vybaveny a disponují např. minibarem, trezorem, internetem (pevná linka i Wi-Fi) či LCD televizí s 20 kanály.Hotelovým hostům i široké veřejnosti slouží originálně řešená restaurace Plzeňská restaurace, nabízející speciality české i mezinárodní kuchyně.

Web: www.hotel-baltaci-atrium-ve-zline.ubytovani-cz-hotel.com

Další související informace

Hotel U Malého Vítka v Českém Krumlově

Hotel U Malého Vítka,Český Krumlov – Hotýlek U Malého Vítka je umístěn v srdci historického centra Českého Krumlova.Ubytovací kapacita Hotýlku U Malého Vítka čítá celkem 20 pokojů, celkem je pro vás k dispozici 46 lůžek. Najdete nás v Radniční ulici, která je spojnicí vnitřního města s podzámčím nazývaném Latrán, cca 20 metrů pod náměstím.

Hotel Stachov ve Stachách

Hotel Stachov,ubytování ve – Hotel se nachází ve středu šumavského, horského městečka Stachy. V létě se mění tato oblast na ráj turistiky, cykloturistiky, houbařů, sběru borůvek. V blízkosti Stach je možnost koupání jak v přírodních, tak i v umělých koupalištích. Hotel nabízí dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje s sociálním zařízením na pokoji. restaurace nabízí snídaně, obědy, večeře, hotová jídla a minutky. K dispozici salonek s kapacitou 50 osob a velký sál. Zábava - šipky, herní automat, Silver Ball, Juke Box. Parkování na hotelovém parkovišti.

Hotel Liberec v Liberci

Hotel Liberec,ubytování v – Tříhvězdičkový Hotel Liberec se nachází v historickém centru města Liberec na jedné z hlavních tras středem města a je ideálním místem pro strávení příjemného víkendu či zastávky na pracovní cestě. Hotel Liberec se nachází na jedné z hlavních tras středem města a je ideálním místem pro strávení příjemného víkendu či zastávky na pracovní cestě.Hotel Liberec nabízí ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích či apartmánech s celkovou kapacitou 167 lůžek.

Načítání trvalo 2.8190 sekund.