+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Baltaci Atrium ve Zlíně

Klíčová slova: Hotel Baltaci Atrium,ubytování Zlín

Datum vloľení do katalogu: 19. z??? 2012

Popis: Krajské město Zlín je místem mnoha příjemných paradoxů. Jedním z nich je fakt, že na jedné z nejstarších ulic v bezprostřední blízkosti centra Baťova města se nachází moderní pětihvězdičkový Hotel Baltaci Atrium.Hotel disponuje 21 standardními pokoji, které doplňuje 7 specifických apartmá. Nejatraktivnější z nich, apartmá prezidentské a svatební, jsou vrcholem ubytovací nabídky. Všechny pokoje jsou velmi komfortně vybaveny a disponují např. minibarem, trezorem, internetem (pevná linka i Wi-Fi) či LCD televizí s 20 kanály.Hotelovým hostům i široké veřejnosti slouží originálně řešená restaurace Plzeňská restaurace, nabízející speciality české i mezinárodní kuchyně.

Web: www.hotel-baltaci-atrium-ve-zline.ubytovani-cz-hotel.com









Další související informace

Hotel Bella v Praze

hotel, Hotel Bella, Bella, ubytování, Praha, – Hotel Bella v Praze je nový, stylový hotel, situovaný v areálu historické usedlosti, který byl otevřen v říjnu 2007. Hotel Bella v Praze se nachází zhruba 12 minut od historického centra Prahy a nákupních zón, kam se hosté pohodlně dopraví, neboť v blízkosti hotelu je stanice metra i tramvají.

HOTEL BUDWEIS v Českých Budějovicích

HOTEL BUDWEIS ,ubytování v Českých – HOTEL BUDWEIS**** se nachází přímo v historickém jádru města, v klidné části, u ústí slepého ramene řeky Malše. Hotel má 6 podlaží, disponuje celkem 60 bezbariérovými pokoji s výměrou od 23 do 26 m2, z toho je 59 pokojů dvoulůžkových a 1 suite. Tři pokoje jsou uzpůsobeny pro handicapované. Výtah je samozřejmostí.Všechny pokoje jsou klimatizované, vybaveny WC a koupelnou s vanou a nabídkou hotelové kosmetiky, barevnou televizí se satelitem, radiem, telefonem , připojením na internet, sejfem, minibarem, coffee/tea facilities .Z hotelové haly se vejde do kavárny a dále do restaurace .Součástí restaurace je i letní zahrádka.Hoteloví hosté mají možnost parkování přímo vedle hotelu.

Hotel Prometheus v Brně

Hotel Prometheus,ubytování v – Nachází se v klidné městské části Brno – Medlánky.Hotel Prometheus nabízí dva typy pokojů Standard a Economy, které jsou vybaveny sprchou, apartmány s vanou.Pro hotelovou restauraci je charakteristická příjemná obsluha, přijatelné ceny a klidné prostředí. Nabízí výběr jídel ze stálého jídelního lístku i denní menu za zvýhodněné ceny. V sortimentu restaurace je česká i mezinárodní kuchyně.K doplňkovým službám patří bezbariérový přístup, nekuřácké místnosti, výtah, sekretářské služby a prodej hygienických potřeb.

Načítání trvalo 0.0884 sekund.