+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Baltaci Atrium ve Zlíně

Klíčová slova: Hotel Baltaci Atrium,ubytování Zlín

Datum vloľení do katalogu: 19. z??? 2012

Popis: Krajské město Zlín je místem mnoha příjemných paradoxů. Jedním z nich je fakt, že na jedné z nejstarších ulic v bezprostřední blízkosti centra Baťova města se nachází moderní pětihvězdičkový Hotel Baltaci Atrium.Hotel disponuje 21 standardními pokoji, které doplňuje 7 specifických apartmá. Nejatraktivnější z nich, apartmá prezidentské a svatební, jsou vrcholem ubytovací nabídky. Všechny pokoje jsou velmi komfortně vybaveny a disponují např. minibarem, trezorem, internetem (pevná linka i Wi-Fi) či LCD televizí s 20 kanály.Hotelovým hostům i široké veřejnosti slouží originálně řešená restaurace Plzeňská restaurace, nabízející speciality české i mezinárodní kuchyně.

Web: www.hotel-baltaci-atrium-ve-zline.ubytovani-cz-hotel.com

Další související informace

Hotel Amber Vavřinec v Roudnici nad Labem

Hotel Amber, Roudnice nad – Amber hotel Vavřinec v Roudnici nad Labem nabízí 33 útulně a komfortně zařízených pokojů členěných na 29 dvoulůžkových a 1 jednolůžkový pokoj. Pro náročnější hosty jsou nachystány 3 apartmá.Klasické vybavení pokojů zahrnuje vlastní sociální zařízení, televizor se satelitním příjmem a telefon. V areálu hotelu Amber Vavřinec v Roudnici nad Labem se nachází pizzerie, hotelová restaurace a Lobby bar na recepci.

Hotel Vajgar v Jindřichově Hradci

Hotel Vajgar, Jindřichův Hradec, – Hotel Vajgar nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybavené koupelnou se sprchovým koutem a WC, TV. Pro nenáročnou klientelu r jsou k dispozici levné pokoje se společným sociálním zařízením na patře.V hotelu Vajgar v Jindřichově Hradci naleznete restauraci o kapacitě 50 míst.

Hotel U Růže - Kutná Hora v Kutné Hoře

Hotel U Růže,ubytování v Kutné Hoře – Hotel U Růže nabízí výjimečnou romantickou atmosférou, chuťové zážitky ve skvělé restauraci, relaxaci a uvolnění. To vše v těsné blízkosti světových památek UNESCO, významných míst české historie. Celý hotel prošel rekonstrukcí a dnes dobovou atmosféru dotváří stylové vybavení interiéru, jež nabízí vše, co by si zde člověk mohl přát.Již dnes a využijte příležitosti zakusit úroveň, jež si zde užívaly i takové osobnosti jako Gerard Depardieu, John Malkovich či Peta Wilson.

Načítání trvalo 0.0781 sekund.