+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Baltaci ve Zlíně

Klíčová slova: Hotel Baltaci,ubytování ve Zlíně,ubytovni,Zlín,

Datum vloľení do katalogu: 17. ledna 2013

Popis: Hotel Baltaci U náhonu se nachází ve Zlíně a nabízí příjemnou a klidnou lokalitu poblíž centra města,Hotel nabízí celkem 32 pokojů rozdělených do kategorií Standard Class, Superior class, Superior class s vířivou vanou a Suite. Všechny pokoje jsou komfortně vybaveny, standardem je televize, telefon, WiFi připojení k internetu či prostorná koupelna.Stravování v příjemné a prostorné restauraci nabízející českou i světovou kuchyni, bohatý nápojový lístek a výběr z kvalitních moravských a některých zahraničních vín.Hotel nabízí tyto služby: privátní wellness centrum, kde naleznete prostorný a mohutně vířivý whirlpool, aromatizovanou parní lázeň, finskou saunu a relaxační jeskyni. Internetové připojení je samozřejmostí. Parkování u hotelu.

Web: www.hotel-baltaci-ve-zline.ubytovani-tip.cz

Další související informace

Letiště Praha Ruzyně

letiště, Praha, Ruzyně, letadlo, lítání, – Letiště Praha Ruzyně je jedním z nejznámějších a největších civilních letišť v České republice i ve světě. Letadla létají do celého světa a ročně se přepraví tisíce turistů přes různe letecké společnosti.

Hotel Garni ve Zlíně

hotel,Zlín,ubytování,Garni,aparmán,konferenční – Zlínský hotel Garni je umístěn přímo v centru města. V nabídce hotelu naleznete kromě ubytování v pokojích a apartmánech také pronájem konferenčních prostor. Hotel nabízí 70 dvoulůžkových pokojů a tři apartmá (celková kapacita 148 lůžek). Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (koupena se sprchovým koutem nebo vanou a WC), TV-SAT, telefon s přímou volbou, část pokojů WiFi. Součástí hotelu je restaurace a kavárna.

Hotel Gaudeamus ve Sněžném

Hotel Gaudeamus,ubytování Sněžné,ubytovani,Milovy, – Rekreační zařízení s hotelem GAUDEAMUS se nachází v turisty oblíbené chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy v obci Mílovy v blízkosti Milovského rybníka. Nejbližší okolí je protkáno množstvím značených turistických a cykloturistických tras. Hotel nabízí ubytování v 9 dvoulůžkových, 4 třílůžkových a 2 čtyřlůžkových pokojích. Pokoje mají vlastní sociální zařízení a jsou vybaveny televizí.Celková kapacita celého zařízení je 38 lůžek v budově hotelu a 47 lůžek v bungalovech. Ubytování je vždy se snídaní, můžete si dokoupit večeře a obědy.Součástí hotelu je restaurace s bohatou nabídkou jídel a nápojů,

Načítání trvalo 0.0731 sekund.