+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Bayer Plzeň v Plzni

Klíčová slova: Hotel Bayer Plzeň,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 13. prosince 2012

Popis: Jen pár minut chůze od historického centra Plzně stojí příjemný tříhvězdičkový hotel vhodný pro rekreační pobyty či pořádání nejrůznějších společenských či firemních akcí.Hotel má 18 komfortně zařízených pokojů o celkové kapacitě 50 lůžek, která je rozložena do jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojů. Všechny pokoje mají koupelnu a sociální zařízení. Hostům je k dispozici , televize ze satelitním příjmem a připojení k internetu zdarma. Část pokojů je nekuřácká, po předchozí domluvě je možné ubytovat se i s domácím zvířetem. Před hotelem je hlídané parkoviště.Nekuřácká hotelová restaurace nabízí po celý den minutková jídla, v době oběda pak hotová jídla. Snídaně probíhá formou švédského stolu.

Web: www.hotel-bayer-v-plzni.ubytovani-rezervace.net

Další související informace

Hotel Bystré v Bystrém

Hotel Bystré,ubytování v Bystrém – Nekuřácký hotelový komplex propojených budov s 19-ti pokoji má kapacitu 50 lůžek. Každý z 18-ti dvou až čtyřlůžkových pokojů Vám poskytne pohodlí, které očekáváte. Hotel dále disponuje jedním apartmánem, který je rovněž útulný a navíc velmi prostorný, vhodný především pro větší rodiny.Pro ubytované hosty je v každém patře k dispozici mikrovlnka, varná konvice a lednice. Hostům je k dispozici příjemná restaurace a útulná vinárna. V letních měsících můžete využít zahradní restauraci v atriu hotelu. V CENĚ UBYTOVÁNÍ JE BAZÉN S MOŘSKOU VODOU Nekuřácký hotelový komplex.

Hotel U Holubů v Čeladné

Hotel U Holubů,ubytování v Čeladné – Penzion U HOLUBŮ se nachází v nádherné přírodě Beskyd na samém konci malebné vesničky Čeladná, na úpatí hory Smrk.Budova slouží již od roku 1930 k rekreačním účelům.Vytvořit kvalitní ubytovací zařízení stálo mnoho úsilí. Postupně se pokoje renovovaly, přidaly se koupelny a zařídily se malé útulné apartmánky. Přistavěl se tenisový a volejbalový kurt, který poskytne našim hostům skvělé sportovní vyžití. Penzion je rozdělen na ubytovací a stravovací část. Jsou to dvě samostatně stojící budovy, hotelová část je zárukou pro klidné a nerušené spaní a naopak v restauraci se můžete vydatně bavit až pozdních nočních hodin.

Hotel Seneca v Českém Krumlově

Hotel Seneca,ubytování v Českém – Hotel Seneca,který je po celkové rekonstrukci domu, se nachází v budově ze 16. století v historickém jádru města Český Krumlov.Luxusní hotel má k dispozici celkem 9 pokojů, z toho je jeden jednolůžkový, sedm dvoulůžkových a jeden apartmán. Jeden hotelový pokoj patří do kategorie Nadstandart. Součástí každého vkusně a komfortně vybaveného pokoje je , televizor se satelitním příjmem, telefon, minibar a samozřejmostí je vlastní sociální zařízení.Nedílnou součástí hotelu je společná jídelna určená pro snídaně, které se podávají formou bohatého bufetu. Domácím mazlíčkům jsou dveře otevřeny, v celé budově je možnost připojení na internet Wifi. Budova hotelu je nekuřácká. Parkovací kartu vydává recepce hotelu.

Načítání trvalo 3.2094 sekund.