+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

hotel Beatrice v Prušánkách

Klíčová slova: hotel Beatrice,ubytování v Prušánkách

Datum vloľení do katalogu: 11. ??jna 2012

Popis: Hotel Beatrice, který je prvním pasivním hotelem v České republice a napomáhá tak chránit životní prostředí, poskytuje ubytování ve 25 účelně zařízených jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s celkovou kapacitou 75 lůžek je přímo projen s Vinnými sklepy U Jeňoura, kde garantujeme originální domácí gastronomii. 100% masných a uzenářských výrobků pochází z naší udírny a kuchyně. WiFi připojení, konferenční sál s dataprojekcí a ozvučením pro konání nejrůznějších akcí, bezbariérový přístup a pokoj uzpůsobený pro vozíčkáře, letní koupání v hotelovém bazénu, přívětivý personál .

Web: www.hotel-beatrice-v-prusankach.ubytovani-cz-hotel.com

Další související informace

Hotel Liberec v Liberci

Hotel Liberec,ubytování v – Tříhvězdičkový Hotel Liberec se nachází v historickém centru města Liberec na jedné z hlavních tras středem města a je ideálním místem pro strávení příjemného víkendu či zastávky na pracovní cestě. Hotel Liberec se nachází na jedné z hlavních tras středem města a je ideálním místem pro strávení příjemného víkendu či zastávky na pracovní cestě.Hotel Liberec nabízí ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích či apartmánech s celkovou kapacitou 167 lůžek.

Hotel Mertin v Chomutově

Hotel Mertin,ubytování v – Hotel se nachází blízko historického centra v dobré vzdálenosti pěší zony v blízkosti všech pamětihodností a také Kamencového jezera.Hosté se mohou ubytovat celkem v 10 pokojích jednolůžkových a dvoulůžkových, z toho 5 nekuřáckých. Na každém pokoji se nachází vlastní sociální zařízení (sprcha, wc, fen), LCD televizory se satelitním příjmem, DVD přehrávač, minibar, trezor, telefon, připojení k vysokorychlostnímu internetu zdarma. Kamerovým systémem je hlídané parkovistě u hotelu. Domácí zvířata povolena.V hotelu Mertin je stylová restaurace, která pojme až 35 osob nabízející velký výběr jídel české i mezinárodní kuchyně.

Hotel CITY OSTRAVA v Ostravě

Hotel CITY OSTRAVA,ubytování v – Pěkně vybavený tříhvězdičkový hotel 5 min. chůze od Hlavního nádraží Ostrava Nabízíme ubytovací kapacitu 52 lůžek, přičemž dvoulůžkových pokojů je 23 a jednolůžkových pokojů je 6. Všechny tyto pokoje jsou vybaveny barevným televizorem se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou, sWiFi připojením k internetu zdarma a vlastním sociálním zařízením. Nábytek je vyroben ze světlého přírodního masivu.Do ceny pokoje lze zahrnout na přání hosta i snídani, která je podávána formou bufetu.Na vaše přání zajistíme praní a žehlení prádla do dvacetičtyř hodin. Hotelová recepcemá k dispozici seif, fax, prodej drogistického zboží, alko a nealko nápojů, cigaret.Rádi poskytneme informační služby.

Načítání trvalo 0.0595 sekund.