+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

hotel Beatrice v Prušánkách

Klíčová slova: hotel Beatrice,ubytování v Prušánkách

Datum vloľení do katalogu: 11. ??jna 2012

Popis: Hotel Beatrice, který je prvním pasivním hotelem v České republice a napomáhá tak chránit životní prostředí, poskytuje ubytování ve 25 účelně zařízených jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s celkovou kapacitou 75 lůžek je přímo projen s Vinnými sklepy U Jeňoura, kde garantujeme originální domácí gastronomii. 100% masných a uzenářských výrobků pochází z naší udírny a kuchyně. WiFi připojení, konferenční sál s dataprojekcí a ozvučením pro konání nejrůznějších akcí, bezbariérový přístup a pokoj uzpůsobený pro vozíčkáře, letní koupání v hotelovém bazénu, přívětivý personál .

Web: www.hotel-beatrice-v-prusankach.ubytovani-cz-hotel.com

Další související informace

Hotel A PODLESÍ v Brně

Hotel A PODLESÍ,ubytování v Brně,ubytovani,Brno,A – Stylový Hotel A Podlesí rodinného typu se nalézá v klidné části moravské metropole v Kohoutovicích, nedaleko areálu Brněnského výstaviště. Našim hostům nabízíme ubytování ve stylově zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením, kabelovou TV a s možností vysokorychlostního připojení k internetu. Pro rodiny s dětmi nebo menší uzavřené společnosti se výborně hodí naše malé apartmá, což jsou dva dvoulůžkové pokoje propojené samostatnou chodbičkou. Hostům poskytujeme snídaně, obědy a večeři je možné objednat v restauraci přímo u hotelu.

OREA Hotel Voroněž 2 v Brně

OREA Hotel Voroněž 2,ubytování v Brně – OREA Hotel Voroněž II je umístěn v těsné blízkosti brněnského výstaviště ve středu města Brna.Hotel disponuje 220 lůžky ve 110 pokojích. Vybavení - koupelna, WC, vysoušeč vlasů, telefon s přímou volbou, TV se satelitem, . V apartmánu je obývací pokoj a samostatná ložnice, minimálně pro dvě osoby, psací stůl nebo psací deska s lampičkou, sedací kout a minibar. Hotel má pokoj s bezbariérovým řešením - Plnohodnotný pokoj pro handicapované hosty .Hosté mohou navštívit restauraci "Pálava" se 2 salónky. Restaurace vaří jídla místní a mezinárodní kuchyně podávaná v příjemném domácím prostředí.

Načítání trvalo 3.1569 sekund.