+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Berger ubytování Kamenice nad Lipou

Klíčová slova:

Datum vloľení do katalogu: 5. srpna 2013

Popis: Rodinný hotel se nachází jen v docházkové vzdálenosti 50 metrů od hlavního náměstí a zámek Kamenice nad Lipou. Hotel je moderní, nově zrekonstruovaný a nabízí maximální pohodlí v současných trendů a požadavků v 10 dvoulůžkových pokojů a 1 rodinný pokoj, 2 2 (byt), stejně jako na světě a Česká kuchyně pro náročné zákazníky. Všechny pokoje mají koupelnou/WC, sprcha, koupelna má vlasy fénem, hotelovou kosmetikou. Vybavení patří ploché obrazovky-TV, WiFi připojení, turistický materiál včetně map, minibar, pohovka s konferenčním stolkem.

Web: www.hotel-berger-kamenice-nad-lipou.abc-ubytovani.com/

Další související informace

AAlex kovový a školní náb

nábytek, školní, restaurační, kancelářský, resta – Firma Alex kovový a školní nábytek s.r.o. působí na českém trhu už od roku 2006. Během tohoto období jsme se stali jedním z předních dodavatelů školního nábytku a školních pomůcek v České republice. Neustále sledujeme současné trendy vývoje a design našich výrobků přizpůsobujeme potřebám zákazníků. Samozřejmostí je pro nás dodržování norem a předpisů, týkajících se výroby a kvality našich výrobků. Výrobní proces je řízený ve smyslu normy DIN EN ISO 9001:2000 a všechny výrobky mají certifikát společnosti TUV ER Hannover. Všechny tyto skutečnosti svědčí o tom, že místnosti vybavené naším nábytkem designově i funkčně plně uspokojují potřeby našich zákazníků. V naší nabídce najdete skutečně široký sortiment nábytku – od klasického školního nábytku až po moderní kancelářský. Pole naší působnosti jsme zaměřili na to, abychom dokázali uspokojit potřeby škol a učebních zařízení, stejně jakjo státních institucí, obecních a městských úřadů. Věnujeme se i oblastivelice populárního kovaného nábytku a nábytku pro restaurace, bary, přednáškové sály, šatny, exteriérový nábytek, atp. Mezi atraktivní nabídku můžeme zařadit oblast školních pomůcek, jejichž sortiment si můžete prohlédnout na našich webových stránkách.

z přírody

farmářské, biopotraviny, bezlepkové, kosmetika, – Nabízíme Vám to nejlepší zboží, které pro Vás vybíráme přímo u farmářů a výrobců. Dále Vám nabízíme přírodní kosmetiku, bezlepkové a bezlaktózové výrobky. Pro zákazníky našeho e-shopu nabízíme dovoz nákupu až do domu

Shlein s.r.o.

Ručně šité boty, obuvnické materiály, Velkoobchod – Velkoobchod a maloobchod s obuvnickými materiály. Dodáváme materiál pro opraváře obuvi. Prodej prostředků pro ošetřování obuvi a doplňkového sortimentu do obchodů s obuví. Ručně šijeme obuv na míru. Provozování opravny obuvi.

Načítání trvalo 0.0527 sekund.