+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Berger ubytování Kamenice nad Lipou

Klíčová slova:

Datum vloľení do katalogu: 5. srpna 2013

Popis: Rodinný hotel se nachází jen v docházkové vzdálenosti 50 metrů od hlavního náměstí a zámek Kamenice nad Lipou. Hotel je moderní, nově zrekonstruovaný a nabízí maximální pohodlí v současných trendů a požadavků v 10 dvoulůžkových pokojů a 1 rodinný pokoj, 2 2 (byt), stejně jako na světě a Česká kuchyně pro náročné zákazníky. Všechny pokoje mají koupelnou/WC, sprcha, koupelna má vlasy fénem, hotelovou kosmetikou. Vybavení patří ploché obrazovky-TV, WiFi připojení, turistický materiál včetně map, minibar, pohovka s konferenčním stolkem.

Web: www.hotel-berger-kamenice-nad-lipou.abc-ubytovani.com/

Další související informace

Vestavěné skříně, markýzy

vestavěné skříně,markýzy,hliníkové pergoly,rolety – Karásek s.r.o. nabízí vestavěné skříně INDECO, dále bezpečné markýzy se zárukou 5 let, zasklívání lodžií, hliníkové pergoly, hliníkové altány, rolety, japonské stěny a mnoho dalšího. Navštivte naše webové stránky pro více iformací.

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce panelového bytu Praha, rekonstrukce – Rekonstrukce panelového bytu Praha: rekonstrukce bytu, rekonstrukce paneloveho bytu, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce kuchyně. Kompletní rekonstrukce panelového bytu včetně koupelny i kuchyně, malířské a instalatérské práce, sádrokartón ( příčky ). Rekonstrukce panelového bytu, rekonstrukce koupelny panelového bytu, výměna příček.

Nábytek Praha 10

Nábytek Praha 10, sedací nábytek Praha 10, Praha – Nábytek Praha 10: sedací nábytek, jídelní stoly, čalouněné židle, lustry, nábytek Praha. Sedací nábytek z ohýbaného bukového dřeva, jídelní stoly, čalouněné židle i kožené židle, lustry pro náročného zákazníka za přijatelnou cenu. Široký výběr, od jednoduchých celodřevěných židlí až po luxusní čalouněná křesla a taburety.

Načítání trvalo 0.0626 sekund.