+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Berger ubytování Kamenice nad Lipou

Klíčová slova:

Datum vloľení do katalogu: 5. srpna 2013

Popis: Rodinný hotel se nachází jen v docházkové vzdálenosti 50 metrů od hlavního náměstí a zámek Kamenice nad Lipou. Hotel je moderní, nově zrekonstruovaný a nabízí maximální pohodlí v současných trendů a požadavků v 10 dvoulůžkových pokojů a 1 rodinný pokoj, 2 2 (byt), stejně jako na světě a Česká kuchyně pro náročné zákazníky. Všechny pokoje mají koupelnou/WC, sprcha, koupelna má vlasy fénem, hotelovou kosmetikou. Vybavení patří ploché obrazovky-TV, WiFi připojení, turistický materiál včetně map, minibar, pohovka s konferenčním stolkem.

Web: www.hotel-berger-kamenice-nad-lipou.abc-ubytovani.com/

Další související informace

Půjčka na bydlení

půjčka na bydlení, půjčka, půjčky, úvěr, úvěry – Půjčka na bydlení je nabízena mnoha českými firmami, účelem této informační stránky je poskytnout vám základní informace jak si vybrat tu správnou firmu. Můžete se zde i podělit o zkušenosti s firmami.

NTS - Šedivý

Výroba pracovních oděvů, ochranné oděvy, pracovní – Naše firma se zabývá výrobou ochranných oděvů a pomůcek. Od jejího vzniku byly hlavním materiálem pro zpracování různé druhy netkaných textilií, časem se k nim však přidaly i textilie tkané. Mnohostranná použitelnost těchto textilií nám dává možnost nabídnout našim zákazníkům širokou paletu výrobků od ochranných oděvů a jejich součástí pro téměř jakékoli prostředí (strojírenský průmysl, potravinářství, zdravotnictví, lakovny, atd.), přes návleky na různé součásti statických i pohybujících se strojů, návleky a přehozy přes automobily, sedačky, pneumatiky, zakonzervované strojní celky, až po zahrádkářské agrotextilie.

Jak se stát milionářem do

webinář, webináře, školení, jak vydělat peníze – Láká vás představa stálého finančního zabezpečení? Chcete se dozvědět více o novém způsobu elektronického online obchodování? Na našich stránkách naleznete přihlášku na webinář, kde v klidu ze svého domova můžete sledovat naši online prezentaci na svém PC. Ukážeme vám, jak toho lze jednoduchým, sofistikovaným způsobem dosáhnout.

Načítání trvalo 1.2806 sekund.