+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Bermuda ve Znojmě

Klíčová slova: Hotel Bermuda ,ubytování

Datum vloľení do katalogu: 30. kv?tna 2012

Popis: Hotel Bermuda je komfortní ***hvězdičkový hotel, který se nalézá na okraji chráněné městské památkové rezervace Znojmo. Turisté i cykloturisté se tak mohou ubytovat v moderně zařízených jednolůžkových, dvoulůžkových i třílůžkových pokojích či apartmánu. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a toaletou i internetovým připojením.Hotelová restaurace je pro Vás k dispozici denně mezi 8.00–23.00 hod.Základ naší restaurace je pestrý výběr z tradičních moravských jídel, ale nabídneme Vám i výtečné kulinářské speciality. Nabízíme široký sortiment vín od známého výrobce Znovín Znojmo.

Web: www.hotel-bermuda-ve-znojme.rezervace-ubytovani.net

Další související informace

HOTEL GONDOLA v Plzni

HOTEL GONDOLA ,ubytování v – Čtyřhvězdičkový Wellness Hotel Gondola se nachází přímo pod plzeňským náměstím Republiky.Hotel Gondola v Plzni má k dispozici 20 klimatizovaných pokojů - 2 jednolůžkové a 18 dvoulůžkových, z toho 12 double a 6 twin.Hosté mají možnost využití přístupu na internet zdarma a samozřejmostí je zajištění jejich mobility prostřednictvím smluvní taxi služby.Před hotelem je parkoviště vyhrazené pro hotelové hosty. Součástí hotelového komplexu je i nově vybudované Wellness centrum Gondola.

Hotel Kozák v Brně

Hotel Kozák ,ubytování v Brně – Hotel se nachází v Brně v městské části Žabovřesky nedaleko Výstavišrě ve směru na Brněnskou přehradu.Hotel Kozák, který byl původně jako zájezdní hostinec vznikl v roce 1904, v roce 1913 byl po požáru znovu postaven. V roce 1991 byl vrácen původním majitelům jako 1.soukromý hotel v Brně.Nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových nově a citlivě zrekonstruovaných pokojích s vlastním příslušenstvím. V hotelu je možné využít služeb restaurace, baru a letní terasy. Pro hosty je připraveno parkoviště. Dále hotel nabízí k využití 1 salonek a velký sál s lobby.

Hotel Lužan v Rumburku

Hotel Lužan ,ubytování v – Hotel Lužan se nachází přímo na historickém náměstí města Rumburk. Jeho vysoký prvotřídní standard (4 hvězdičky) je znatelný v každém ze 30 pro Vás komfortně zařízených pokojů.Večer jste vítáni v hotelovém baru. Hotel nabízí bistro pro malá občerstvení. Za hezkého počasí zve k návštěvě terasa hotelové restaurace. Hotel má k dispozici nekuřácké pokoje, kde se může ubytovat také váš čtyřnohý miláček (pokud si přejete tento pokoj, uveďte to prosím při rezervaci).Usnadnění hledání parkovacího místa: hotel nabízí parkovací místa (pouze zčásti zdarma).

Načítání trvalo 0.0778 sekund.