+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel BEROUNKA v Kralovicích

Klíčová slova: Hotel BEROUNKA ,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 27. z??? 2012

Popis: Hotel v malé obci Liblín, která leží v krásném údolí na soutoku řek Střely s Berounkou v chráněné krajinné oblasti Horní Berounka, se nachází 100 m od řeky nedaleko důležitého mostu spojujícího okresy Plzeň-sever a Rokycany. Vedle pohodlného ubytování ve standartně vybavených pokojích nabízí hotel další doprovodné služby, skvělou gastronomii, široké možnosti kulturního i sportovního vyžití.Hotel Berounka je připraven Vám poskytnout vhodné podmínky k uspořádání firemních akcí, seminářů, školení, narozeninových akcí, oslav či svateb.

Web: www.hotel-berounka-v-kralovicich.ubytovani-cr.net

Další související informace

Hotel MARIA v Ostravě

Hotel MARIA ,ubytování v – Hotel Maria je rodinný hotel s kapacitou 72 míst v historické budově v centru města Ostravy s vlastním parkovištěm.Pohodlné ubytování pro 72 osob v jedno až třílůžkových pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením, TV + SAT a telefonem. Samozřejmostí je internetové připojení. Wellness centrum nabízí finskou a parní saunu, vodoléčebné programy a masáže prováděné zkušeným ruským lékařem. K dispozici jsou tři salónky s celkovou kapacitou 55 osob.

HOTEL PRAHA v Hřensku

HOTEL PRAHA ,ubytování v – Současný "HOTEL PRAHA" je svými čtyřmi hvězdičkami ojedinělý v širokém okolí. Od podzimu roku 1996 se Vám zde nabízí luxusní ubytování, kde nechybí televize se satelitními programy, telefon s přímou mezinárodní provolbou, exkluzivně vybavená koupelna, minibar a sejf na každém pokoji. Ubytovat se můžete v 1 jednolůžkovém a v 31 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Pro náročnější jsou zde 2 apartmá. Restaurace s celodenním provozem nabízí svým návštěvníkům bohatý výběr tradičních jídel a hotelových specialit.Bezbariérové přístupy a speciální úpravy pro tělesně postižené jsou nejen v několika pokojích, ale i v celém hotelu.

Načítání trvalo 2.6085 sekund.