+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Best Western v Táboře

Klíčová slova: Hotel Best Western, Tábor, ubytování,ubytovani,

Datum vloľení do katalogu: 6. ledna 2012

Popis: Hotel Best Western poskytuje ubytování ve 24 jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a v jednom apartmá. Pokoje jsou vybaveny TV včetně satelitních programů, telefonem, minibarem, rozlehlými postelemi se zdravotními matracemi, velkým pracovním stolem, blackoutem ( zatemňovací závěsy, které zpříjemní Váš noční klid a pohodu) a WI FI internetem pro klienty zdarma.Hotelová restaurace Venezia nabízí to nejlepší z italské, české i mezinárodní kuchyně.

Web: www.hotel-best-western-v-tabore.raj-ubytovani.com

Další související informace

Hotel PUK apartmánový dům v Berouně

Hotel PUK ,Beroun,ubytování,ubytovani, – Hotel je určen všem, kteří dávají přednost klidnému a útulnému ubytování s osobitou atmosférou .Originalitou hotelu je pojmenování apartmánů podle olympijských měst, která jsou spojena s úspěchy českého hokeje. Ke zvýšení komfortu jsou na hotelových pokojích relaxační polohovací křesla, každý pokoj disponuje DVD přehrávačem. Filmy jsou ZDARMA !Chloubou je zahrada sevřená dvojicí městských hradeb, která slouží hostům k relaxaci.

Hotel Olympik Artemis v Praze

Hotel Olympik Artemis,ubytování Praha,ubytovani, – Hotel Olympik Artemis se nachází v klidném prostředí Prahy 8. Přímou dostupnost do centra hostům zajistí metro trasa B.Pokoje hotelu Olympik Artemis v Praze jsou moderně zařízené.Ve vybavení se nachází televizor se satelitním příjmem, rádio, trezor, minibar, telefon s přímou provolbou a připojením na internet.Všechny pokoje v hotelu jsou nekuřácké.

Hotel Orion v Praze

HOTEL ORION ,ubytování Praha,ubytovani, – Hotel Orion v Praze disponuje 26 apartmány z toho je 13 dvoulůžkových pokojů maximálně pro 2 osoby a 11 apartmánů maximálně pro 4 osoby.Všechny pokoje jsou vybaveny televizí ze satelitními stanicemi, trezorem, , toaletními potřebami, přímou telefonní linkou, koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, plně vybavenou kuchyňkou s lednicí a vybavení na přípravu čaje a kávy.Možnost stravování, v některé z restaurací v okolí.

Načítání trvalo 0.0521 sekund.