+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Best Western v Táboře

Klíčová slova: Hotel Best Western, Tábor, ubytování,ubytovani,

Datum vloľení do katalogu: 6. ledna 2012

Popis: Hotel Best Western poskytuje ubytování ve 24 jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a v jednom apartmá. Pokoje jsou vybaveny TV včetně satelitních programů, telefonem, minibarem, rozlehlými postelemi se zdravotními matracemi, velkým pracovním stolem, blackoutem ( zatemňovací závěsy, které zpříjemní Váš noční klid a pohodu) a WI FI internetem pro klienty zdarma.Hotelová restaurace Venezia nabízí to nejlepší z italské, české i mezinárodní kuchyně.

Web: www.hotel-best-western-v-tabore.raj-ubytovani.com

Další související informace

Penzion U mámy ve Frýdku-Místku

Penzion U mámy,Frýdek-Místek,ubytování,ubytovani, – Poskytneme Vám bytování ve 4 dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a možností přistýlky. Na pokojích je Wi-fi pro připojení k internetu. Naše restaurace Vám nabízím domácí kuchyni a věříme, že Vám u nás bude chutnat.Prostory restaurace, horního salonku a penzionu jsou nekuřácké - pro kuřáky je vyčleněn prostor spodního salonku.

Hotel Kalous v Domažlicích

Hotel KALOUS,ubytování Domažlice,ubytovani, – Toto ideální místo pro ubytování na cestách má 2 hvězdičky a nabízí celkem 22 pokojů o kapacitě 55 lůžek v 1 – 4 lůžkových pokojíchHotel se nachází vklidné části města Domažlice(vzdálenost do centra města 1,0 km). K hotelu se lze také dostat velmi rychle pěšky od nádráží. Své vozidlo můžete zaparkovat na dvoře hotelu nebo v uzamykatelné garáži.

Načítání trvalo 0.4323 sekund.