+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Bílá růže v Brně

Klíčová slova: HOTEL BÍLÁ RŮŽE,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 15. b?ezna 2012

Popis: Ubytování nabízíme v moderně a účelově zařízených šestnácti dvoulůžkových, pěti jednolůžkových pokojích a ve dvou apartmánech, vybavených sociálním zařízením, koupelnou nebo sprchovým koutem, telefonem, barevným televizorem s příjmem satelitních programů a minibarem.Elegantní a útulná hotelová restaurace nabízí široký sortiment teplých a studených jídel a nápojů.

Web: www.hotel-bila-ruze-v-brne.top-ubytovani.com

Další související informace

Hotel Napoleon v Petrovicích

Hotel Napoleon,ubytování v – Hotel Napoleon se náchází na hřebenu východní Krušných hor v obci Nakléřov v blízkosti hraničního přechodu Petrovice .Hotel Napoleon nabízí ubytování v 6 dvoulůžkových pokojích, v jednom dvoulůžkovém apartmánu s možností dvou přistýlek a v jednom pětilůžkovém pokoji. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, umyvadlem a WC. Dále lze využít více lůžkový turistický pokoj pro rodinu nebo partu.Hotelová restaurace a bar poskytuje teplá jídla po celý den.V letních měsících přímo vybízí k posezení letní slunečná terasa.

Hotel PANSKÝ DŮM v Novém Městě na Moravě

Hotel PANSKÝ DŮM,ubytování v Novém Městě na – Pokud hledáte ubytování v Novém Městě na Moravě, zastavte se u nás.Čeká Vás příjemné prostředí stylově zařízených luxusních apartmánů a útulně vybavených pokojů, vstřícná obsluha a čerstvý vzduch Žďárských vrchů. Hotel Panský dům nabízí :možnost objednání a distribuce obědů a večeří přímo na hotel,komorní jídelnu a společenskou místnost pro pořádání team-buildingů, vinárnu a bar v přízemí,příjemné prostředí pro děti, s dětským koutkem, možnost hlídání dětí pro zákazníky hotelu, .

Hotel Richmond Teplice v Teplicích

Hotel Richmond Teplice,ubytování v – Zveme Vás do nově zrekonstruovaného hotelu Richmond Teplice, který se nachází v lázeňském centru města Teplice, uprostřed rozlehlých parků. Hotel Teplice Richmond nabízí ubytování v 9 dvoulůžkových pokojů a 7 apartmá. Pokoje jsou vybaveny WC / sprchovým koutem nebo rohovou vanou, TV + SAT, telefonem, lednicí a kuchyňkou, přípojkou na internet.Lázně teplice hotel Richmond dále nabízí: restauraci, denní bar, směnárnu trezor - saunu, hydromasáže, vířivou vanu - k dispozici je uzavřené parkoviště uvnitř objektu ,lázeňské služby, léčebné procedury, masáže.

Načítání trvalo 0.0662 sekund.