+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Bohemia v Chrudimi

Klíčová slova: Hotel Bohemia Chrudim,ubytování Chrudim,ubytovani,

Datum vloľení do katalogu: 12. ?nora 2012

Popis: Hotel Bohemia je typický městský hotel se 49 pokoji a kapacitou 105 lůžek. Hotel je situován v centru města Chrudimi, vlastní parkoviště před hotelem. Hotel nabízí kvalitní ubytování a stravovací služby ve dvouch střediscích Baraka Music Bar a Restaurace hotelu.Dále je v našem hotelovém komplexu i relaxační centrum (sauna, whirpool, masáže).

Web: www.hotel-bohemia-v-chrudimi.ubytovani-cr.com

Další související informace

ERMI HOTEL v Jincích

ERMI HOTEL,ubytování v Jincích,ubytovani,Jince, – Hotel Ermi je nově zrekonstruovaný hotel s příjemnou rodinnou atmosférou, situovaný v krásném přírodním prostředí Brdské vrchoviny.Hotel Ermi nabízí svým hostům ubytování vysoké kvality v 16 dvoulůžkových pokojích (s možností přistýlek), celková kapacita je 43 lůžek. Hotel je nekuřácký. Ubytujte se v hotelu s neobyčejnou atmosférou a s přátelskou srdečností, kde najdete balzám na Vaši duši, místo kde se uvolníte a odpočinete si. Obklopíme Vás péčí a postaráme se o to, aby se se Váš pobyt „v ERMI" stal příjemným zážitkem.Parkování v uzavřeném hotelovém areálu – zdarma.

Zámek Hrádek v Sušici

Zámek Hrádek,ubytování v Sušici ,ubytovani,Sušice, – Hotel Zámek Hrádek byl v létě 2010 otevřen po dlouholeté rekonstrukci. Příjemné romantické prostředí a usměvavý a profesionální personál Vám poskytne pocit, že jste se ocitli v pohádce. Hotel má k dispozici 22 pokojů s celkovou kapacitou 43 lůžek a 10 přistýlek. Můžete se ubytovat v pokojích ve stylu Ludvíka XV., anglického chippendale, tudorovské renesance a francouzského rokoka. V zámeckém areálu je Vám k dispozici restaurace, Muzeum Františka Pravdy, kaple sv. Valburgy a park. Bezplatné parkování je zajištěno v uzavřeném zámeckém dvoře.

Hotel Popelka v Praze

Hotel Popelka,ubytování v Praze,ubytovani,Praha, – Hotel Popelka je příjemný, účelně a moderně zařízený čtyřhvězdičkový hotel v tiché lokalitě Prahy 5. Vzdálenost do centra je přesto pouhých 15 minut městskou dopravou. K dispozici má 30 pokojů včetně dvou apartmánů. Snídaně se podávají formou teplého a studeného buffetu. Hotel nabízí také konferenční služby včetně coffee breaků a doprovodných aktivit. V letních měsících je v provozu terasa s příjemným posezením a dětským koutkem. Parkování je zajištěno na uzavřeném hotelovém parkovišti.

Načítání trvalo 0.2981 sekund.