+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Bohemia v Chrudimi

Klíčová slova: Hotel Bohemia Chrudim,ubytování Chrudim,ubytovani,

Datum vloľení do katalogu: 12. ?nora 2012

Popis: Hotel Bohemia je typický městský hotel se 49 pokoji a kapacitou 105 lůžek. Hotel je situován v centru města Chrudimi, vlastní parkoviště před hotelem. Hotel nabízí kvalitní ubytování a stravovací služby ve dvouch střediscích Baraka Music Bar a Restaurace hotelu.Dále je v našem hotelovém komplexu i relaxační centrum (sauna, whirpool, masáže).

Web: www.hotel-bohemia-v-chrudimi.ubytovani-cr.com

Další související informace

Hrázděný statek Mýtinka v Chebu

Hrázděný statek Mýtinka,ubytování Cheb,ubytovani, – Nabízíme ubytovací prostory , které jsou cenově dostupné, ale svým vybavením vyhovují i náročné klientele. Hrázděný statek je vzdálen 2km od Františkových lázní .Ve statku se nachází 2,4 nebo až 6 lůžlové apartmány. Standardním vybavení pokoje je kvalitní postel pro Váš ničím nerušený spánek. K dispozici Vám je sociální zařízení ,společenská místnost s krbem a plně vybavená kuchyňka,televize.

U Šeniglů v Telči

U Šeniglů,ubytování v Telči ,ubytovani,Telč, – Penzion u Šeniglů Vám nabízí po celý rok klidné ubytování přímo v historickém centru města Telče ležícího v překrásné přírodě Českomoravské Vysočiny. Také nabízíme nové pokoje v našem novém penzionu na kraji Telče na velmi klidném místě . Naše kapacita je 7 pokojů s celkovou kapacitou 20 lůžek . V našich dvou penzionech máme pokoje s samostatným wc a koupelnou, s televizí , s wifi internetem, s parkováním zdarma přímo u domu, se společnou vybavenou kuchyňkou . Na náměstí máme 3 pokoje s kapacitou 12 lůžek, a na kraji Telče v novostavbě máme 4 pokoje s kapacitou 10 lůžek .

Ubytování ve Svitavách ve Svitavách

Ubytování ve Svitavách,ubytovani,Svitavy, – Penzion se nachází v samém centru Svitav a disponuje několika pokoji s kapacitou až 19 lůžek. Na hosty tu čekají komfortně zařízené a útulné pokoje, které mají vlastní sociální zařízení i kuchyňku.Penzion je dobře dostupný od vlakového nádraží i autobusové zastávky. Hosté, kteří přijedou autem, mohou zaparkovat přímo u penzionu. Ubytování tu ocení hosté, kteří vyhledávají jak odpočinkovou, tak aktivně strávenou dovolenou, a to jak v zimě, tak v letní sezóně.

Načítání trvalo 0.3258 sekund.