+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Bohemia v Chrudimi

Klíčová slova: Hotel Bohemia Chrudim,ubytování Chrudim,ubytovani,

Datum vloľení do katalogu: 12. ?nora 2012

Popis: Hotel Bohemia je typický městský hotel se 49 pokoji a kapacitou 105 lůžek. Hotel je situován v centru města Chrudimi, vlastní parkoviště před hotelem. Hotel nabízí kvalitní ubytování a stravovací služby ve dvouch střediscích Baraka Music Bar a Restaurace hotelu.Dále je v našem hotelovém komplexu i relaxační centrum (sauna, whirpool, masáže).

Web: www.hotel-bohemia-v-chrudimi.ubytovani-cr.com

Další související informace

Penzion Rafanda v Lázu

Penzion Rafanda ,ubytování v Lázu,ubytovani,Láz, – Penzion Rafanda se nachází v Lázu v malebném zákoutí brdských lesů, které patří mezi nejčistější a nejkrásnější místa u nás.Penzion Rafanda v Lázu nabízí ubytování o celkové kapacitě 18 lůžek. Pokoje jsou dvou, tří a čtyř lůžkové a apartmán. Vybavení vlastní sociální zařízení, některé pokoje mají společné sociální zařízení, televize se satelitním příjmem, jeden třílůžkový pokoj s vybavenou kuchyňkou. Penzion Rafanda v Lázu nabízí stravování vlastní. Samoobsluha a restaurace jsou 300 metrů od penzionu.Penzion má vlastní parkoviště a úschovnu kol. Po předchozí telefonické dohodě s sebou můžete mít i svého domácího mazlíčka. Připojení na Internet pomocí wifi je zdarma.

A+R Pension v Plzni

A+R Pension,ubytování v Plzni,ubytovani,Plzeň, – A + R je penzion nabízející ubytování v Plzni v jedno až třílůžkových pokojích. A + R je pension nabízející ubytování v Plzni v jedno až třílůžkových pokojích. Ubytování poskytujeme v 1-3 lůžkových pokojích. Každý pokoj má svůj vchod a své sociální zařízení. Komfort vám zaručuje i společenská místnost s TV, která slouží jako jídelna a je doplněna kuchyňským koutem. Plzeň jako město nabízí široké spektrum kulturního i sportovního vyžití. Čtvrť Bolevec patří mezi klidné okrajové části Plzně, ovšem např. tramvají MHD, která je vzdálená cca 3 minuty chůze, se dostanete bez problémů do historického centra Plzně do deseti minut. V okolí pensionu se nachází několik rybníků a vede zde několik cyklostezek.

Načítání trvalo 0.3533 sekund.