+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Bor Třebechovice

Klíčová slova: ubytování, restaurace, domácí kuchyně

E-mail: vaet@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervna 2011

Popis: Hotel Bor, Třebechovice pod Orebem - ubytování v příjemném prostředí za rozumnou cenu, restaurace s domácí kuchyní (grilovaná vepřová kolena/žebra...) a mnoho dalšího. V sousedství je otevřen venkovní bazén, v blízkosti hotelu je stezka pro kola a bruslaře.

Web: www.hotelbor.webnodecz

Další související informace

Alpen Pension - ubytování

ubytování, Kaprun, Zell Am Zee, penzion, pension – Pension a hotel Praga mezi Kaprunem a Zell Am Zee nabízí ubytování ve 2 až 4 lůžkových kompletně vybavených pokojích a apartmánech, kapacita ubytování 72 osob. Internet zdarma. Restaurace s českou obsluhou, česká kuchyně, příjemné prostředí.

Hotel Lux v Banskej Bystrici

kotel,lux,ubytování, restaurace, – Hotel Lux Banská Bystrica má už 40 ročnú tradíciu a odvtedy patrí medzi miesta, kde sa stretávajú ľudia z rôznych sfér. Hotel Lux Banská Bystrica sa pre mnohých stal druhým domovom. Hotel Lux ponúka kvalitné personál a osobný prístup k hosťom, ktorí sa vďaka tomu radi vracajú späť.

Ubytování Kladno

ubytování Kladno,hotel,ubytovani,rezervace,penzion – Přehled dostupných hotelů, penzionů a dalšího ubytování v Kladně a v blízkém okolí. Seznam obsahuje odkazy na stránky jednotlivých ubytovacích zařízení, kde je možné zjistit podrobnosti o ubytování, cenové podmínky, prohlédnout si fotografie a rovnou si u

Načítání trvalo 0.0567 sekund.