+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HOTEL BOSTON v Karlových Varech

Klíčová slova: HOTEL BOSTON,ubytování v Karlových Varech

Datum vloľení do katalogu: 7. srpna 2012

Popis: Hotel BOSTON, celkově zrekonstruovaný v letech 2006 a 2007, se nachází přímo v lázeňském centru Karlových Varů naproti divadlu u řeky Teplá.Pro váš klidný a relaxační pobyt jsou připravené elegantně zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením, satelitní TV, minibarem i trezorem.Každé ráno podává Hotel Boston bohatou snídani formou bufetu.V hotelu je po domluvě možné ubytování i s Vaším domácím mazlíčkem.

Web: www.hotel-boston-v-karlovych-varech.ubytovani-rezervace.eu

Další související informace

Hotel Pawlovnia v Praze

Hotel Pawlovnia,ubytování v – Každý pokoj hotelu Pawlovnia je vybaven televizí se satelitními stanicemi, telefonem, přípojkou na internet, klimatizací, minibarem.. Samozřejmostí je samostatná koupelna a WC na každém z pokojů. V hotelu je k dispozici výtah a jeden bezbariérový pokoj.Hotel Pawlovnia restaurace nabízí ubytovaným hostům si objednat polopenzi či plnou penzi.Hote nabízí si užít v bazénu s protiproudem, který mohou hoteloví hosté využívat zdarma.

Hotel Carlsbad Plaza v Karlových Varech

Hotel Carlsbad Plaza, ubytování v Karlových – Hotel Carlsbad Plaza se nachází v Karlových Varech. Nabízí ubytování ve 140 pokojích a 20 apartmá. Hotel propojuje historickou architekturu provázenou odpovídajícím nábytkem s moderním zařízením: všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, psacím stolem, LCD televizorem, trezorem, minibarem, kabelovým připojením k vysokorychlostnímu internetu. Hotel Carlsbad Plaza v Karlových Varech nabízí stravování v restauraci Sorrento, kde si můžete vychutnat nepřeberné množství specialit nejen české, ale i západní evropské kuchyně .Unikátní Wellness Land hostům poskytuje relaxaci v několika bazénech a saunách.

Hotel Alfred v Karlových Varech

Hotel Alfred,ubytování v Karlových – Hotel se nachází v obchodním centru města Karlovy Vary. Hotel Alfred – nově zrekonstruovaný hotel s kapacitou 33 lůžek s tichou, téměř rodinnou atmosférou.Hotel Alfred má pro Vás připraveny nadstandardně vybavené pokoje, příjemnou kavárnu, která je vhodná i pro firemní akce.V rámci celého hotelu je Vám k dispozici WiFi připojení k internetu a to zcela zdarma.K parkování můžete v rámci svého pobytu využít bezplatných veřejných parkovacích míst před hotelem či v jeho blízkém okolí.Pro Váši relaxaci je každý den k dispozici suchá sauna, pára, solárium či možnost uvolňující masáže.

Načítání trvalo 0.0535 sekund.