+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Bouček v Mochově

Klíčová slova: Hotel Bouček,ubytování v Mochově ,ubytovani,

Datum vloľení do katalogu: 18. ??jna 2012

Popis: Hotel Bouček v Mochově se nachází v obci Mochov, jejíž velkou výhodou je především poloha vůči hlavnímu městu Praze a dostupnost prostřednictvím městské hromadné dopravy.Ubytovat se můžete v jednolůžkových, dvoulůžkových nebo třílůžkových pokojích. Dva pokoje hotelu jsou řešeny jako bezbariérové, dva jako čtyřlůžkové pokoje a dva dvoulůžkové pokoje se společnou chodbou a sociálním zařízením, dva jako apartmá s obývacím pokojem, ložnicí a velkou koupelnou s vanou a bidetem. Všechny pokoje hotelu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a televizorem. V hotelu hotel se můžete těšit z domácí i mezinárodní kuchyně,Samozřejmostí je potom možnost bezdrátového připojení k internetu, a to v celém hotelu.

Web: www.hotel-boucek-v-mochove.ubytovani-cz-hotel.com

Další související informace

Penzion Maruška ubytování

Penzion,Maruška,ubytování,Abertamy,Maruska,ubytova – Penzion Maruška nabízí celoročně ubytování o kapacitě 13 lůžek ve složení: 1x dvoulůžkový pokoj, 1x třílůžkový pokoj, 2x třílůžkový pokoj s možností další přistýlky. Všechny pokoje jsou účelně vybavené nábytkem, vlastním sociálním zařízením sprchou, WC, televizí se satelitním příjmem.

Pension Bambino Centrum - ubytování v Liberci

ubytování, penzion, pension, apartmán, wifi, – Pension Cafe Bambino je útulné a levné ubytování, které Vám jistě zpříjemní pobyt v Liberci. Penzion Cafe Bambino v Liberci nabízí ubytování v osmi vkusně zařízených apartmánech s celkovou kapacitou 24 lůžek včetně přistýlek. Všechny apartmány jsou nekuřácké a jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, malou kuchyňkou, televizí se satelitním příjmem a bezdrátovým připojením k internetu. Pension Cafe Bambino v Liberci nabízí za poplatek zapůjčení dětské postýlky.

Hotel Hrozen ubytování Kroměříž

Hotel,Hrozen,ubytování,Kroměříž,Kromeriz,ubytovani – Penzion Hrozen Kroměříž nabízí celoročně ubytování v objektu historické zástavby. Ubytování je hostům k dispozici v pěti dvoulůžkových pokojích o celkové kapacitě 10 lůžek. Ke standardnímu vybavení pokojů patří koupelna se sprchovým koutem, WC, televize,

Načítání trvalo 0.2935 sekund.