+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Branč v Senici

Klíčová slova: hotel, Branč, ubytování, ubytovanie, Senica,

Datum vloľení do katalogu: 28. ledna 2012

Popis: Hotel Branč sa nachádza priamo v centre mesta Senica. Hotel Branč Senica je vhodný pre všetky kategórie klientov. Hotel Branč Senica ponúka ubytovanie v 11 priestranných izbách. Jedna izba hotela Branč Senica je bezbariérový s manželskou posteľou pre dve osoby. Dve izby hotela Branč Senica sú jednolôžkové a zvyšných osem izieb je s manželskými posteľami pre 2 osoby.

Web: www.hotel-branc-v-senici.ubytovanie-online.info

Další související informace

Hotel Bella v Praze

hotel, Hotel Bella, Bella, ubytování, Praha, – Hotel Bella v Praze je nový, stylový hotel, situovaný v areálu historické usedlosti, který byl otevřen v říjnu 2007. Hotel Bella v Praze se nachází zhruba 12 minut od historického centra Prahy a nákupních zón, kam se hosté pohodlně dopraví, neboť v blízkosti hotelu je stanice metra i tramvají.

Horský hotel Kubát v Benecku

hotel, Kubát, Benecko, ubytování, Vrchlabí, – Rodinný hotel Kubát se řadí mezi tříhvězdičkové hotely. Hotel Kubát se nachází v nadmořské výšce 880m n.m. na nejvyšším bodě silnice mezi Vrchlabím a Jilemnici, na horním okraji Skiareálu Benecko, s panoramatickým výhledem na Podkrkonoší, Jizerské hory a České středohoří.

Načítání trvalo 0.3276 sekund.