+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Brixen v Havlíčkově Brodě

Klíčová slova: Hotel Brixen,ubytování v Havlíčkově

Datum vloľení do katalogu: 30. dubna 2012

Popis: Náš tříhvězdičkový Hotel Brixen se nachází v Havlíčkově Brodě, v klidné části města v blízkosti tahu Jihlava - Znojmo - Vídeň a dálnice D1. K ubytování je pro naše hosty připraveno 33 útulně vybavených pokojů a apartmánů různých velikostí s celkovou kapacitou 64 lůžek. Přímo v hotelu se nachází profesionálně vybavená a plně klimatizovaná konferenční místnost s kapacitou 50 osob a je určena především pro pořádání firemních školení, prezentací a přednášek.Vlastní parkoviště a další doplňkové služby (směnárna, masážní koutek, salónek apod.) dokreslují vysokou úroveň hotelu.

Web: www.hotel-brixen-v-havlickove-brode.top-ubytovani.eu

Další související informace

Penzion Starr v Havlíčkově Brodě

Penzion Starr,ubytování v Havlíčkově – Penzion Starr se nachází nedaleko centra Havlíčkova Brodu, nabízíme Vám ubytování v útulných dvou až čtyřlůžkových pokojích s výhledem na řeku Sázavu a okolí... Nabízíme ubytování s celkovou kapacitou 70 lůžek ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a 2 apartmá s výhledem na řeku Sázavu a okolí. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou a WC, TV se sat. příjmem. Součástí penzionu je také salónek se 40 místy, kulturní místnost s TV,K dispozici je vlastní parkoviště.

Hotel U Ceske Koruny v Praze

Hotel U Ceske Koruny,ubytování v – Hotel U České koruny se nachází v Praze Řeporyjích.Hotel nabízí k ubytování celkem 33 pokojů. Z toho je 8 čtyřlůžkových, 4 třílůžkové a 21 dvoulůžkových. Pokoje hotelu jsou vybaveny koupelnou s vanou a WC. Na pokojích je k dispozici televize se satelitními stanicemi a telefon.Hotel U České koruny restaurace nabízí hostům hotová jídla a minutky po celý den v domácím prostředí.Restaurace je otevřena od 11:00 až 23:00 hodin a disponuje kapacitou 70 míst. Parkoviště pro hotelové hosty je v ceně pokoje a v nočních hodinách se uzamyká.

Eurovíkend Londýn

eurovíkend londýn – Eurovíkend v Londýně, v hlavním městě Spojeného království Velké Británie a Severního Irska je bohatý na objevování kosmopolitního města plného pozoruhodných míst. V rámci eurovíkendu Londýn nabízí návštěvu Buckinghamského paláce, muzea, Tower Bridge či krásné parky.

Načítání trvalo 0.0767 sekund.