+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Brixen v Havlíčkově Brodě

Klíčová slova: Hotel Brixen,ubytování v Havlíčkově

Datum vloľení do katalogu: 30. dubna 2012

Popis: Náš tříhvězdičkový Hotel Brixen se nachází v Havlíčkově Brodě, v klidné části města v blízkosti tahu Jihlava - Znojmo - Vídeň a dálnice D1. K ubytování je pro naše hosty připraveno 33 útulně vybavených pokojů a apartmánů různých velikostí s celkovou kapacitou 64 lůžek. Přímo v hotelu se nachází profesionálně vybavená a plně klimatizovaná konferenční místnost s kapacitou 50 osob a je určena především pro pořádání firemních školení, prezentací a přednášek.Vlastní parkoviště a další doplňkové služby (směnárna, masážní koutek, salónek apod.) dokreslují vysokou úroveň hotelu.

Web: www.hotel-brixen-v-havlickove-brode.top-ubytovani.eu

Další související informace

Rusticana v Havlíčkově Brodě

Rusticana,ubytování v Havlíčkově – Rusticana Havlíčkův BrodNabízíme to, co hledáte - ubytování, motel, hotel, penzion, apartman, wellness, restaurace. Připraveny jsou dvoulůžkové pokoje vybavené rustikálním nábytkem, vlastním sociálním zařízením a barevným televizorem. U každého pokoje je možná jedna přistýlka. Dále je k dispozici apartmán pro 6 osob.Celková kapacita ubytování je 18 osob.

Hotel Smíšek v Praze

Hotel Smíšek ,ubytování v – Hotel Smíšek v Praze disponuje k ubytování 15ti dvoulůžkovými pokoji, k dispozici jsou i 4 apartmány pro rodiny s dětmi, možnost přistýlky ve všech pokojích. Maximální kapacita hotelu je 45 lůžek. Hotel nabízí stylově zařízené apartmány pro rodiny s dětmi a pohodlné dvoulůžkové pokoje. Moderní pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s toaletou, televizí se satelitním příjmem, telefonem, minibarem, trezorem. Hotel nabízí kromě ubytování hotelového typu především wellness-léčebné programy.Hotel Smíšek restaurace nabízí jídla z tradiční české i mezinárodní kuchyně. Parkování je zajištěno na vlastních místech hotelu .

Načítání trvalo 0.0715 sekund.