+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Brixen v Havlíčkově Brodě

Klíčová slova: Hotel Brixen,ubytování v Havlíčkově

Datum vloľení do katalogu: 30. dubna 2012

Popis: Náš tříhvězdičkový Hotel Brixen se nachází v Havlíčkově Brodě, v klidné části města v blízkosti tahu Jihlava - Znojmo - Vídeň a dálnice D1. K ubytování je pro naše hosty připraveno 33 útulně vybavených pokojů a apartmánů různých velikostí s celkovou kapacitou 64 lůžek. Přímo v hotelu se nachází profesionálně vybavená a plně klimatizovaná konferenční místnost s kapacitou 50 osob a je určena především pro pořádání firemních školení, prezentací a přednášek.Vlastní parkoviště a další doplňkové služby (směnárna, masážní koutek, salónek apod.) dokreslují vysokou úroveň hotelu.

Web: www.hotel-brixen-v-havlickove-brode.top-ubytovani.eu

Další související informace

penzion Stará pošta v Potštejně

penzion Stará pošta,ubytování v Potštejně – Penzion Stará pošta se nachází v malebném městečku pod Orlickými horami Potštejně. Nabízí komfortní ubytování přímo pod hradem a vedle kouzelného zámku.Nabízíme ubytování ve čtyřech moderních, příjemně a účelně zařízených, prostorných apartmánech. Jedná se o apartmány pro pobyt 4 až 5 osob, s obytnou kompletně vybavenou kuchyní, oddělenou ložnicí a luxusně vybavenou koupelnou s WC a sprchovým koutem. Celková kapacita penzionu je 17osob.Ke scházení hostů slouží velká společenská místnost, která je vybavena prostornou, pohodlnou sedačkou, TV, DVD a kulečníkem.

Eurovíkend Londýn

eurovíkend londýn – Eurovíkend v Londýně, v hlavním městě Spojeného království Velké Británie a Severního Irska je bohatý na objevování kosmopolitního města plného pozoruhodných míst. V rámci eurovíkendu Londýn nabízí návštěvu Buckinghamského paláce, muzea, Tower Bridge či krásné parky.

Načítání trvalo 0.0666 sekund.