+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HOTEL BUDWEIS v Českých Budějovicích

Klíčová slova: HOTEL BUDWEIS ,ubytování v Českých

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervence 2012

Popis: HOTEL BUDWEIS**** se nachází přímo v historickém jádru města, v klidné části, u ústí slepého ramene řeky Malše. Hotel má 6 podlaží, disponuje celkem 60 bezbariérovými pokoji s výměrou od 23 do 26 m2, z toho je 59 pokojů dvoulůžkových a 1 suite. Tři pokoje jsou uzpůsobeny pro handicapované. Výtah je samozřejmostí.Všechny pokoje jsou klimatizované, vybaveny WC a koupelnou s vanou a nabídkou hotelové kosmetiky, barevnou televizí se satelitem, radiem, telefonem , připojením na internet, sejfem, minibarem, coffee/tea facilities .Z hotelové haly se vejde do kavárny a dále do restaurace .Součástí restaurace je i letní zahrádka.Hoteloví hosté mají možnost parkování přímo vedle hotelu.

Web: www.hotel-budweis-v-ceskych-budejovicich.top-ubytovani.com

Další související informace

Hotel Minerál ve Zlatých Horách

Hotel Minerál ,ubytování ve Zlatých Horách – Nově zrekonstruovaný hotel Minerál se nachází ve Zlatých Horách v podhůří Jeseníků. Celková kapacita hotelu je 22 lůžek ve 2 jednolůžkových a 8 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek. Všechny pokoje mají koupelnu s vanou nebo se sprchovým koutem a WC. Celková kapacita restaurace je 30 míst a 20 míst v baru. Otevřeno denně od 11.00. do 23.00. Snídaně kontinentální nebo formou švédských stolů se podávají v době podle přání hostů. Dále je v hotelu pivnice s krbem s grilováním.Parkování je hlídané a na noc uzamčené.

Chata Živec v Písku

Chata Živec ,ubytování v – Chatu Živec najdete v překrásném prostředí Píseckých hor, hluboko v lesích, asi 300 m od rozhledny Jarník tyčící se nad městem Písek. Z centra města je chata vzdálena 4 km. Kapacita ubytování je 35 lůžek ve dvou i třílůžkových pokojích. V případě skupin je možnost slevy. Kuchyně a restaurace nabízí pestrý sortiment nápojů, teplých a studených jídel za lidové ceny. Vlastní chata je tedy přímo ideálním místem pro strávení klidných dnů odpočinku, ale i pořádání škol v přírodě, školení, oslavy životních jubileí, svatební hostiny, abiturienské večírky.

Motel Dlouhá Louka v Českých Budějovicích

Motel Dlouhá Louka,ubytování v Českých – Motel je po celkové rekonstrukci. Máme kapacitu až 90 lůžek, různého složení ( 2,3 a 4 lůžkové pokoje). Zařízení bungalovů je pro větší komfort ubytovaných po čerstvé inovaci. Moderní bungalovy jsou vybaveny WC a sprchou, lednicí, televizí. Pokoje jsou denně uklízeny, ručníky jsou k dispozici zdarma na pokojích. K dispozici je i společná kuchyňka, která je plně vybavena. Recepce je plně klimatizovaná a velmi stylově a moderně vybavená. Nově postavená společenská místnost nabízí ideální místo pro trávení volného času, je plně klimatizovaná, s televizí a venkovní terasou a WiFi.

Načítání trvalo 0.0663 sekund.