+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Bystré v Bystrém

Klíčová slova: Hotel Bystré,ubytování v Bystrém

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervna 2012

Popis: Nekuřácký hotelový komplex propojených budov s 19-ti pokoji má kapacitu 50 lůžek. Každý z 18-ti dvou až čtyřlůžkových pokojů Vám poskytne pohodlí, které očekáváte. Hotel dále disponuje jedním apartmánem, který je rovněž útulný a navíc velmi prostorný, vhodný především pro větší rodiny.Pro ubytované hosty je v každém patře k dispozici mikrovlnka, varná konvice a lednice. Hostům je k dispozici příjemná restaurace a útulná vinárna. V letních měsících můžete využít zahradní restauraci v atriu hotelu. V CENĚ UBYTOVÁNÍ JE BAZÉN S MOŘSKOU VODOU Nekuřácký hotelový komplex.

Web: www.hotel-bystre-v-bystrem.top-ubytovani.net

Další související informace

Hotel Riviera v Jedovnici

Hotel Riviera,ubytování v – Hotel Riviera se nachází v obci Jedovnice , které svou polohou patří do samého centra Moravského krasu. Hotel Riviera nabízí pokoje s balkonem, umývadlem s teplou a studenou vodou a s WC, sprchy jsou společné na patře.Příjemný hotel Riviera nabízí svým hostům kromě ubytování i stravování v restauraci a letní terasu. K rekreačním aktivitám slouží také rybník Olšovec a mnoho turistických a cykloturistických tras.Snídaně teplý a studený bufet, večeře výběr z menu.

Hotel Slánka v Černošicích

Hotel Slánka,ubytování v – Hotel se nachází v Černošicích - malé obci vzdálené 10 km od centra Prahy, na hlavním silničním a železničním tahu oblíbené turistické trasy Praha-Karlštejn, v centru romantického údolí Berounky.Ubytovací kapacita hotelu kategorie ** je 56 míst v 6 jedno a 25 dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout).K hotelu patří také klasická a zahradní restaurace a pivnice. Stravování v restauraci zajišťují i pro autobusové zájezdy.Dostatečné parkovací plochy.

Načítání trvalo 0.0755 sekund.